MULTITOOL MT 42.2 Li solo® by AL-KO - zákl. jedn.

Produktové číslo: 127633 Omezené množství
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Multifunkční základní nástroj pro péči o stromy, živý plot a trávník
  • Dostupné volitelné příslušenství: nůžky na živý plot, vysoký nůž, křovinořez se strunou a čepelí
  • Snadná práce díky nízké hmotnosti a ergonomickým rukojetím
  • Tichý, bez emisí - bez otravného kabelu díky provozu na baterie
  • Dvoustupňová regulace otáček

Zákazníci také často kupují...

1 990,00 Kč
Tento produkt
690,00 Kč
Omezené množství
2 690,00 Kč
Omezené množství
2 490,00 Kč
Omezené množství
850,00 Kč
Omezené množství

Celková cena za všechny produkty

16 590,00 Kč *

Akumulátorové multifunkční nářadí solo® by AL-KO 36 V MT 42.2 - variabilní všestranné

Akumulátorové multifunkční nářadí MT 42.2 slouží v závislosti na zvoleném nástavci jako plotostřih, křovinořez, vyžínač trávníku (nástavce nejsou součástí dodávky). Je to váš užitečný a energeticky úsporný pomocník pro nejdůležitější práce na domácí zahradě. Díky rychlovýměnnému systému je připevnění nástavců hračkou – a bez námahy.

Multitool - lehký a bez emisí

Multinářadí se svými volitelnými nástavci, jako jsou vysoké nůžky, nůžky na živý plot, zastřihovač trávníků (kvalitní hlava typu Fast and Easy pro snadné navlékání a rychlé navíjení sekací struny) a nástavec na sekací nůž má široký rozsah pro mnoho prací na zahradě. Úhel vysokých nůžek a nůžek na živý plot lze nastavit stisknutím tlačítka. Zaručeno variabilní použití. Při vedení nářadí nepřekáží ani lanko, ani váha benzínového motoru a nádrže - jasná úleva, zvláště při práci nad hlavou. Velký pracovní dosah je zde také výhodou - s nástavcem lze dosah prodloužit o 80 cm. Přepněte z režimu Eco do režimu Power díky dvoustupňové regulaci rychlosti. Základní jednotka napájená 36 V (4 / 5 Ah) Li-ion baterií z rodiny AL-KO 36 V tvoří základ pro efektivní sekání, sekání a vyžínání bez emisí a hluku.

Baterie a nabíječka nejsou součástí dodávky.

Baterie je vhodná pro všechna zařízení řady AL-KO 36 V.

Kupte si tuto multifunkční základní jednotku MT 42.2 nyní v našem internetovém obchodě nebo u některého z našich specializovaných prodejců.

Technická specifikace

99 CM
Značka solo by AL-KO
Akumulátorová řada AL-KO 36 V
Produktová řada PREMIUM pro
Teleskopická rukojeť ne
Typ pohonu AKU
Hmotnost netto v kg 2.2 KG
Kompatibilní baterie 113280, 113524
Návod k produktu Manuál (3.61MB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.