Multitool HTA 4245.2 Li solo® by AL-KO - nůžky na živý plot

Produktové číslo: 127646 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Nástavec nůžky na živý plot pro multitool solo® by AL-KO MT 42.2
  • Otočná protiběžná čepel s délkou čepele 45 cm
  • Maximální síla střihu až 28 mm
  • Rychlé nastavení úhlu stisknutím tlačítka
  • 9 různých možností nastavení úhlu
  • Snadné propojení se základní jednotkou MT 42.2

Rozšiřte své akumulátorové multifunkční nářadí MT 42.2 o nástavec na plotostřihy HTA 4245.2

Akumulátorové stříhání živého plotu bez emisí s flexibilním nástavcem na plotostřihy HTA 4245.2.

Pokud máte akumulátorové multifunkční nářadí solo® by AL-KO MT 42.2, jednoduše přeměňte základní nářadí na nůžky na živý plot s nástavcem HTA 4245.2.

Flexibilní nastavení úhlu

Díky flexibilnímu nastavení úhlu je samozřejmostí velký pracovní rádius až 270°. Díky tomu je nástavec nůžek na živý plot vhodný pro velmi přesné stříhání i nenáročné pěstování živých plotů. Můžete si vybrat mezi 9 polohami nastavení a rychlým nastavením, které umožňuje upravit pracovní úhel pouhým stisknutím tlačítka v krocích po 15°. 45 cm dlouhý, protiběžně rotující nůž, poháněný účinným 280W bezkomutátorovým motorem s nízkými vibracemi, zajišťuje rychlé řezání s vysokým točivým momentem s přesnými výsledky řezání.

Lehký nástavec s nízkými vibracemi zajišťuje přesné stříhání, které je šetrné k obsluze. Díky bateriovému provozu základní jednotky je velký pracovní rádius s velkou volností pohybu, aniž byste museli věnovat pozornost délce nebo poloze kabelu. Používání je tiché a bez emisí – a lze jej proto provádět nezávisle na pevných dobách odpočinku. Zařízení se navíc snadno udržuje. S přídavným nástavcem MTA 42.2 (kat.č. 127647) dosáhnete ještě výše.

Kupte si solo® od AL-KO nástavec na plotostřihy HTA 4245.2

Nástavec na plotostřihy HTA 4245.2 můžete zakoupit u nás v našem internetovém obchodě nebo u specializovaného prodejce. Pokud byste chtěli své multifunkční nářadí MT 42.2 rozšířit o vysoký nůžkový nástavec CSA 4220.2, je k dispozici pod položkou č. 127643

Technická specifikace

Typ pohonu AKU
Akumulátorová řada AL-KO Power 36V
Hmotnost netto v kg 2.3 KG
Délka krabice v cm 80 CM
Kompatibilní baterie 113280, 113281, 113524
Garantovaná hlučnost [db (A)] 96
Princip sečení protiběžný bezpečnostní nůž
Délka řezu v mm 45 MM
Nastavení úhlu ano
Značka solo® by AL-KO
Produktová řada Premium
Návod k produktu Manuál (4.16MB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.