MT 130 - CSA

Produktové číslo: 127635 Omezené množství
Odešleme nejpozději 19.06.2024
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Nástavec pro solo® by AL-KO benzínové multitool MT 130
  • 7násobné nastavení úhlu řezu pohodlně stisknutím tlačítka
  • Délka řezu 25 cm
  • 10" řetěz Oregon
  • Automatické mazání řetězu

Zákazníci také často kupují...

Prod. č.: 127635
2 390,00 Kč
Tento produkt
6 290,00 Kč
Omezené množství
699,00 Kč
Omezené množství

Celková cena za všechny produkty

9 379,00 Kč

Včetně 21% DPH . .

Rozšiřte své benzínové multifunkční nářadí solo® by AL-KO 130 MT o nástavec na výškové prořezávání CSA 130 MT

S tímto prořezávačem můžete rozšířit svou oblast použití o péči o stromy a větve - dokonce i řezání nad hlavou. Díky rychlovýměnnému systému se z vašeho benzínového křovinořezu během chvilky stane vyžínač.
Díky flexibilnímu nastavení úhlu je zaručena velká pracovní variabilita.
Funkce 7násobného nastavení úhlu umožňuje pracovní poloměr cca 93 stupňů. Kvalitní lišta a řetěz 25 cm od kvalitní značky Oregon vám umožní snadno prořezat větve ve velkých výškách. Automatické mazání řetězu navíc šetří čas při práci – jednoduše naplňte 120ml olejovou nádržku a máte hotovo. S přídavným nástavcem MTA 130 MT (č. položky 127637) dosáhnete ještě výše.

Kupte si nástavec na nůžky solo® by AL-KO CSA 130 MT

Nástavec na výškové prořezávání CSA 130 MT můžete zakoupit v našem internetovém obchodě nebo u specializovaného prodejce. Pokud byste chtěli své benzínové multifunkční nářadí rozšířit o nástavec na nůžky na živý plot HTA 130 MT, je k dispozici pod výrobním číslem 127636

...

Technická specifikace

Produktové číslo 127635
Kód zboží EAN 4003718063035
Hmotnost netto v kg 2 KG
Hmotnost brutto v kg 2.92 KG
Napínání řetězu s nářadím
Pilový řetěz 3/8"
Členění 3/8"
Nastavení úhlu ano
Produktová řada PREMIUM pro
Značka solo® by AL-KO

Žací ústrojí

Délka nože v cm 25 CM

Návody k produktu

Návod k produktu Manuál (5.22MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (141.26KB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.