Informace pro obchodní partnery AL-KO

Informace pro obchodní partnery


Vyhledávání náhradních dílů a zpracování záruky

  • Přímé vyhledávání a objednávání náhradních dílů
  • Vystavení reklamačního protokolu
  • Vyřízení zakázky
  • Vytvoření cenové nabídky
  • Údržba datové základny

  • > Vyhledat náhradní díly

Rozšířené servisní informace pro obchodníky

Jako prodejce AL-KO najdete všechny další relevantní servisní informace o našich produktech na našem servisním portálu.

> Servisní portál pro obchodní partnery


Užitečné informace

> Bezpečnostní listy
> Technická data

V níže uvedených dokumentech najdete všechny důležité informace o skladování a přepravě lithium-iontových baterií a zařízení (s vestavěnými nebo uzavřenými bateriemi). Obsahuje také informace o přepravě vadných / poškozených lithium-iontových baterií.

> Přeprava Li-Ion baterií (PDF)
> Skladování Li-Ion baterií a akumulátorových přístrojů (PDF)


Školení

Zde najdete všechny informace a dokumenty o našich školeních. Zaregistrujte se přímo online a zajistěte si místo s předstihem. Kapacita školení je omezená.

> Přihlásit se na školení


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.