Vítáme vás v e-shopu se
zahradním nářadím značky AL-KO

Chytrá zahrada | Inteligentní péče o trávník

Chytrá péče o zahradu s aplikacemi Alexa, IFTTT a inTOUCH. Inteligentní řešenípro vaší zahradu.

AKU program | Akumulátorové zahradní nářadí

Energie pro každou zahradu. Objevte akumulátorovou řadu AL-KO pro nejrůznější použití.

Užitečná témata

Prodloužená záruka AL-KO | Záruční doba 2 + 1 rok

Zaregistrujte váš zakoupený produkt AL-KO a prodlužte záruční dobu na 3 roky.

E-shop AL-KO | AL-KO Prémiové doručení

Doručení speciální techniky od autorizovaného partnera AL-KO přímo na vaší zahradu.

Zahradní grily Masport | Jednička mezi grily na Novém Zélandu

Zahradní grily Masport - jednička na Novém Zélandu a Austrálii. Užijte si grilování.

Vodní technika AL-KO | Venturi system

Malá čerpadla s vysokým výkonem. Efektivní zásobování domácnosti i zahrady užitkovou vodou.

Rodinná firma založená roku 1931, dnešní AL-KO Kober Group, je předním výrobcem v oblasti zahradní techniky, automobilového průmyslu a vzduchotechniky. Divize zahradní techniky AL-KO nabízí veškeré zahradní nářadí, které potřebujete pro údržbu vaší krásné zahrady. U nás můžete vybírat nejen ze široké nabídky sekaček, ale také z mnoha dalších přístrojů pro péči o váš trávník - od křovinořezů až po zahradní čerpadla. Zastřihování živých plotů, zkracování větví, ani hrabání listí není žádný problém díky výkonnému zahradnímu nářadí pro každou příležitost. Dnešní zahrada už není pouze o práci, pokročilá technologie a neustálé inovace, přináší mnoho vylepšení pro zahradu 21. století. Stáhněte si aplikaci inTOUCH a propojte vaše zahradní nářadí s digitálním světem. Ulevte zádům a ušetřete si čas pro vaše nejbližší.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.