Hadice sací s plovákem

Produktové číslo: 114031 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, plus delivery charges
  • Sací hadice pro odběr vody těsně pod hladinou bez nečistot
  • Včetně kulového plováku a sacího koše
  • Vhodné pro cisternový provoz
  • Určeno pro ponorná čerpadla DIVE 6500/34 a DIVE 5600/44 Automatic

Sací hadice s plovákem a sacím košem

Sací hadice s plovoucím sáním pro sání vody těsně pod hladinou bez nečistot. Průměr hadice 5/4", délka 1m, PE spojka s vnějším závitem 1", sací koš bez zpětné klapky.

Velice vhodná pro cisternový provoz ve spojení s našimi čerpadly DIVE 6500/34 (113884) a DIVE 5600/44 Automatic (113883)

Odběr vody se uskutečňuje vždy z horní části objemu vody, kde se nachází minimum pevných nečistot a kalů.

...

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.