CSM 1815 set 18V aku + nabíječka

Produktové číslo: 114023 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • AL-KO SDL Smart Dynamic Lubrication pro pohodlné mazání řetězu
  • 15 cm lišta a rychlost řetězu 7 m/s
  • Rychlá kontrola hladiny oleje díky okénku na olejové nádrži
  • Snadné napínání řetězu
  • 18V Bosch Home and Garden Compatible
  • Včetně akumulátoru a nabíječky
  • V praktickém kufříku s 30ml mazacího oleje na řetěz

Mimořádně šikovná - akumulátorová mini řetězová pila AL-KO 18 V BOSCH Home and Garden Compatible CSM 1815

Akumulátorová mini řetězová pila AL-KO CSM 1815 vám poskytuje dokonalou podporu při řezání a údržbě zahrady. Práce nezávislá na síti a bez emisí. Ideální pro prořezávání větví, topiary a prořezávání. CSM 1815 je napájen baterií AL-KO 18 V BOSCH Home and Garden Compatible. V případě potřeby můžete tento bateriový systém použít k provozu různých zařízení AL-KO s jednou a stejnou baterií – a ušetřit peníze. Pohodlné mazání řetězu podle potřeby

Náš vynikající systém SDL® - Smart Dynamic Lubrication - maže řetěz pily podle potřeby. Jednoduše zatlačte na primer a řetěz je dodáván s olejem.

Se svou 15 cm dlouhou lištou a výkonným 18 V Li-Ion se akumulátorová pila nemusí skrývat před většími větvemi. Až 13 cm tloušťka řezu. Hladinu oleje v olejové nádrži o objemu 30 ml lze snadno zkontrolovat okénkem. Špičková bezpečnostní ochrana vás ochrání před zraněním. Vyvážené vyvážení, otevírání bočního krytu bez použití nářadí a rozsáhlé vybavení, jako je přepravní kufřík a 30 ml organického oleje na řetězy, činí z naší mini motorové pily ideálního pomocníka v domě a na zahradě.

S řadou akumulátorů AL-KO 18 V Bosch Home & Garden Compatible jste díky našemu četnému zahradnímu nářadí dokonale vybaveni pro každé použití. Baterie a nabíječky jsou navíc kompatibilní se všemi zařízeními od různých výrobců, které pracují s bateriovým systémem Bosch 18 V Home and Garden.

Baterie (18 V / 2,5 Ah) a nabíječka  je součástí balení. S Li-ion baterií AL-KO 18 V BOSCH Home and Garden Compatible máte přístup k různým dobám chodu a nabíjení, protože si můžete vybrat ze čtyř různých velikostí Ah. K dispozici jsou baterie 2,5 / 4 / 5 a 6 Ah.

Naše dvouletá záruka výrobce zahrnuje i baterii tohoto zařízení.

Kupte si akumulátorovou mini řetězovou pilu AL-KO 18 V BOSCH Home and Garden Compatible CSM 1815

Jednoduše si zakupte akumulátorovou mini řetězovou pilu CSM 1815 v našem internetovém obchodě nebo u některého z našich prodejců. Pokud chcete tuto mini motorovou pilu bez akumulátoru a nabíječky, doporučujeme obj.č. 114016.

Technická specifikace

Typ pohonu AKU
Akumulátorová řada AL-KO 18 V
Počet slotů na akumulátor 1 ST
Hmotnost netto v kg 2.36 KG
Kapacita baterie (interní) Ah 2.5
Hmotnost brutto v kg 4.64 KG
Rozměr délka v cm bez kartónu 43.5 CM
Rozměr výška v cm bez kartónu 8.5 CM
Rozměr hloubka v cm bez kartón 20 CM
Maximální rychlost řetězu 7
Napínání řetězu s nářadím
Typ struny poloviční klín
Délka krabice v cm 48 CM
Kompatibilní baterie 113893, 113894, 113895, 113896
Pilový řetěz 004
Délka nože v cm 15 CM
Značka AL-KO
Produktová řada Comfort
Návod k produktu Manuál (14.74MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (224.76KB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.