Benzínový vertikutátor SOLO 518

Produktové číslo: 127375 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
Provádíte provzdušňování také na místech, kde není žádná zásuvka? S benzínovým modelem 518 to není žádný problém. Díky silnému motoru Honda totiž nožová hřídel s 15 dvojitými ocelovými čepelemi bez námahy proniká do podloží trávy a důkladně odstraňuje travní plsť i mech a zbytky rostlin.

Technická specifikace

Značka solo by AL-KO
Výkon v kW 3.6 KW
Model motoru Honda GP 160
Typ motoru 4-taktní
Objem v ccm 163
Počet otáček v ot./min 3200
Počet válců motoru 1
Elektrický start ne
Automatický sytič ano
Nastavitelná výška rukojeti ano
Produktová řada Comfort
Sklopná rukojeť ano
Počet ocelových nožů 15
Ukazatel naplnění koše ne
Materiál sběrného koše Tkanina
se sběrným košem ano
Hmotnost netto v kg 35 KG
Typ pohonu Benzínový
Akustický výkon LwA[dB(A)] 92
Akustický tlak v LpA[dB(A)] 80
Kola s kuličkovými ložisky ano
Pracovní šířka frézy v cm 36 CM
Garantovaná hlučnost [db (A)] 93
Vhodná plocha do m² 1200
Hodnota vibrací (m/s^2) 3.5
Průměr zadního kola v mm 200 MM
Objem sběrného koše v litrech 40 L
Možnost provzdušňování ne
Průměr předního kola v mm 200 MM
Materiál krytu ocel
Hodnota K (m/s^2) 0.5
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.