Benzínová sekačka solo® by AL-KO 4852 VS ALU

Produktové číslo: 127631 Omezené množství
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Vynikající výsledky sečení a záběru díky vysokému aerodynamickému hliníkovému tělesu
  • Plátěný koš s pevnou horní stěnou
  • 4 IN ONE funkce: sečení, sběr, mulčování a boční výhoz
  • Centrální nastavení výšky sečení
  • Komfortní ovládání
  • Plynulý pohon zadních kol
  • Pevná hliníková madla pro snadnou manipulaci

Robustní hliníková sekačka s kompletním vybavením: To jsou benzínové sekačky na trávu solo® by AL-KO ALU dostupné u specializovaných prodejců. Od profesionálů pro profesionály.

 

 

Benzínová sekačka solo® by AL-KO 4852 VS ALU

 

Kompaktní sekačka s hliníkovým tělem a konstrukčními výztuhami nabízí mnoho výhod profesionální řady: Vyvinuto v Německu, vyrobeno v Rakousku. Hliníkové tlakově lité šasí zaručuje dlouhou životnost a extrémní odolnost proti nárazům, kroucení, rzi a navíc příjemně tlumí hluk. Tato profesionální benzínová sekačka je ideální pro ambiciózní zahradníky.

 

Technická specifikace solo® by AL-KO 4852 VS ALU

 

Benzínová sekačka na trávu 4852 VS ALU se šířkou záběru 48 cm je ideálním partnerem pro středně velké a velké zahrady do 1400 m². Výšku sečení lze nastavit centrálně jednou rukou v rozmezí od 30 mm do 85 mm. Motor AL-KO Pro 170 QSS s výkonem 2,6 kW poskytuje potřebný výkon při sekání velkých travnatých ploch s podstatně nižší spotřebou oleje a také poskytuje skvělý výkon pro pohon kol s proměnlivým nastavením rychlosti. S touto benzínovou sekačkou na trávu je díky funkci 4INONE možné sečení, sběr, mulčování a boční vyhazování posekané trávy. Velká kola XXL s kuličkovými ložisky a ergonomicky tvarovaná rukojeť s prémiovým kokpitem zvyšují komfort při ovládání sekačky 4858 VS ALU. Vysoké aerodynamické šasí umožňuje obzvláště efektivní zachycení posekané trávy v 75 litrovým látkovým sběrným koši s ukazatelem naplnění. Konstrukční prvky z hliníku použité na namáhaných místech sekačky, jako např. připojení rukojeti, transportní držadlo a nastavení výšky rukojeti doplňují již takto plně vybavenou sekačku.

 

Nákup benzínové sekačky solo® by AL-KO 4852 VS ALU a alternativy

 

Jednoduše si kupte benzínovou sekačku na trávu solo® by AL-KO 4858 VS ALU v našem e-shopu nebo u vašeho nejbližšího autorizovaného prodejce. Benzínová sekačka na trávu solo® by AL-KO 4852 VS ALU poskytuje účinnou podporu při udržování vaší zahrady. Chcete benzínovou sekačku na trávu s šířkou záběru 52 cm a vyriabilním pohonem kol? Pak doporučujeme benzínovou sekačku solo® by AL-KO 5352 VS ALU.

Technická specifikace

108 CM
Výkon v kW 2.6 KW
Značka solo by AL-KO
Šířka záběru v cm 47 CM
Výška sečení min./max. v mm 30 - 85 MM
Model motoru AL-KO Pro 170 QSS
Rozměr výška v cm bez kartónu 108 CM
Rozměr hloubka v cm bez kartón 53 CM
Rozměr délka v cm bez kartónu 145 CM
Objem v ccm 166
Počet otáček v ot./min 2800
Počet válců motoru 1
Elektrický start ne
Funkce mulčování ano
Automatický sytič ano
Nastavitelná výška rukojeti ano
Sklopná rukojeť ano
Kokpit sekačky s kokpitem PRO
Pohon kol plynule nastavitelný pohon kol
Materiál sběrného koše Odolná tkanina
Max Airflow Technology Ano
Hmotnost brutto v kg 54.2 KG
Nastavení výšky sečení Centrálně - 6 poloh
Průměr zadního kola v mm 280 MM
Objem palivové nádrže v l 1 L
Objem sběrného koše v litrech 75 L
Produktová řada PREMIUM pro
Kola s kuličkovými ložisky ano
Typ pohonu Benzínový
Ukazatel naplnění koše ano
Primer ne
Výkon zařízení v kW 2.6
Materiál krytu alu
Průměr předního kola v mm 200 MM
Hmotnost netto v kg 49.1 KG
Boční výhoz ano
Rychlost vpřed max. km/h 4.5 KMH
Funkce 4v1
Návod k produktu Manuál (10.12MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (569KB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.