Benzínová sekačka AL-KO 46.6 SP-B

Produktové číslo: 119740 Omezené množství
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Pohodlné centrální nastavení výšky sečení
  • Motor s výrazně nižší spotřebou
  • Ergonomicky tvarovaná dlouhá rukojeť
  • Velká kola pro snadný pohyb
  • Jednorychlostní pojezd

Zákazníci také často kupují...

11 590,00 Kč
Tento produkt
299,00 Kč
Skladem

Celková cena za všechny produkty

12 018,00 Kč *

Benzínová sekačka na trávu AL-KO 46.6 SP-B PLUS Highline

Šikovná a pohodlná, tak se prezentuje benzínová sekačka na trávu 46.6 SB-B PLUS Highline od AL-KO. Tato sekačka na trávu, vyvinutá v Německu a vyrobená v Rakousku, nabízí nejvyšší kvalitu.
Díky modernímu designu zaujme na každé zahradě. Vybrané komponenty a materiály zvyšují životnost sekačky. Sekání trávy se stane potěšením s řadou sekaček na trávu „Highline“.

Technické detaily benzínové sekačky na trávu 46.6 SB-B PLUS Highline

Se šířkou záběru 46 cm zajišťuje benzínová sekačka 46.6 SB-B PLUS Highline rychlý postup i na středně velkých zahradách (do 1400 m²). Výška sečení se nastavuje centrálně až v 7 krocích od 30 mm do 80 mm. Motory Briggs & Stratton o výkonu 2,4 kW nabízejí vynikající účinnost, která se projevuje větším výkonem a nižší spotřebou. Díky XL kolům s hladkým chodem a 1rychlostnímu pohonu kol je pohyb vpřed na zahradě bez námahy. Funkce 3INONE nabízí sekání, chytání a mulčování trávy. Ergonomicky tvarovaná dlouhá rukojeť zvyšuje komfort při práci. Posekaná tráva se dostane přes extra vysoké těleso z ocelového plechu s technologií MaxAirflow až na zadní stranu 70 l velkého sběrného koše na trávu s indikátorem naplnění, což znamená, že je naplněn až po okraj, a proto se musí méně často vyprazdňovat.

Výhody

Centrální nastavování výšky

Centrální nastavování výšky

Držadlem lze pohodlně měnit výšku střihu – centrálně a snadno díky podpoře pružin.

Plný koš,
méně přestávek

Plný koš, méně přestávek

Díky MaxAirflow-Technology dosáhne posekaná tráva až do zadní části sběrného koše, čímž je plněný až po horní okraj a vyprazdňovat jej musíte jen zřídka.

Je to výškou

Je to výškou

Extra vysoká, extra velká – to je základ MaxAirflow-Technology. Neboť díky extra vysokému ocelovému šasí a extra velkému vyhazovacímu otvoru se průchod vzduchu zvýšil o 42 procent, čímž posekaná tráva není oproti standardním sekačkám hnaná do sběrného koše naplocho, ale je vyhazovaná ve vztyčené pozici. Tím je sběrný koš plněný efektivně bez ucpávání vyhazovacího otvoru. Další plus: Odnímatelná servisní klapka k pohodlné údržbě sekačky.

Bez zelených prstů

Bez zelených prstů

Díky MaxAirflow-Technology lze vysokou a hustou trávu sekat bezproblémově, aniž by zůstávala ležet na zemi nebo ucpávala vyhazovací otvor. Tak zůstanou vaše ruce čisté.

Technická specifikace

Typ pohonu Benzínový
Model motoru B&S Series 650EXi
Objem v ccm 163
Výkon v kW 2.4 KW
Počet otáček v ot./min 2800
Hmotnost netto v kg 32.9 KG
Počet válců motoru 1
Pohon kol 1 rychlostní pohon
Objem sběrného koše v litrech 70 L
Hmotnost brutto v kg 37.3 KG
Materiál sběrného koše odolný plast
Vhodná plocha do m² 1400 QM
Výška sečení min./max. v mm 30 - 80 MM
Nastavení výšky sečení Centrálně - 7 poloh
Materiál krytu ocel
Funkce 3v1
Funkce mulčování ano
Boční výhoz ne
Průměr předního kola v mm 200 MM
Nastavitelná výška rukojeti ano
Průměr zadního kola v mm 280 MM
Sklopná rukojeť ano
Rychlost vpřed max. km/h 3.5 KMH
Výkon zařízení v kW 2.4
Kola s kuličkovými ložisky ano
Ukazatel naplnění koše ano
Primer ne
Délka krabice v cm 88 CM
Garantovaná hlučnost [db (A)] 96
Automatický sytič ano
Šířka záběru v cm 46 CM
Značka AL-KO
Produktová řada Comfort
Návod k produktu Manuál (5.72MB)
Manuál (6.14MB)
Manuál (24.72MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (499.9KB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.