AL-KO Quick Homing Kit sada rychlého navádění

Produktové číslo: 127699 Skladem
Včetně 21% DPH, Náklady na dopravu přidat Náklady na dopravu
  • Redukce vyjetých kolejí v trávníku
  • Rychlý návrat na základní stanici
  • Efektivní úspora energie návratem přímo k základnové stanici
  • Podél hranice pozemku lze rozmístit 3 sady
  • Výstupní úhel ze smyčky lze naprogramovat pomocí softwaru
  • Pro robotickou sekačku AL-KO Robolinho®

Sada rychlého navádění AL-KO

Tato doplňková sada je vhodná pro všechny robotické sekačky AL-KO a solo® by AL-KO Robolinho®.
Využijte této sady S touto sadou rychlého navádění, kterou lze na hranici pozemku použít až třikrát, se sníží vyjeté koleje podél hranice vašeho trávníku. Rekonstrukce se umístí přímo na požadované místo na vašem pozemku. Rychlý a přímý návrat k základní stanici šetří energii baterie.

Kupte si sadu rychlého navádění AL-KO

Kupte si sadu AL-KO Quick Homing Kit nyní v našem internetovém obchodě nebo u některého z našich specializovaných prodejců ve vaší oblasti.

Technická specifikace


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.