AL-KO 36 V dvojitá nabíječka C 200 Li ENERGY FLEX

Produktové číslo: 114018 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Duální nabíječka s 36 V / 2x 3,0 A
  • Nabíjí současně dvě 36V baterie
  • Vzduchem chlazené nabíjení pomocí chladicích ventilátorů
  • Chytrá nabíječka s vestavěným WiFi modulem
  • Push notifikace o stavu nabití prostřednictvím aplikace inTOUCH na vašem smartphonu

Rychlé, inteligentní nabíjení s dvojitou nabíječkou AL-KO 36 V C 200 Li

S dvojitou nabíječkou od AL-KO můžete nabíjet dvě baterie AL-KO 36 V současně. Chytrý obchod Díky WiFi připojení si můžete pohodlně nechat zaslat stav nabití baterie do smartphonu pomocí aplikace AL-KO inTOUCH.
Dvojitá nabíječka je optimálně temperována chladicím ventilátorem.
Se dvěma bateriovými sloty, každý 3 A, můžete současně nabíjet dvě 36 V baterie, takže nic nestojí v cestě dlouhodobé zahradní práci.

Kupte si AL-KO 36 V dvojitou nabíječku C 200 Li & alternativy

Kupte si AL-KO dvojitou nabíječku baterií C 200 Li nyní v našem internetovém obchodě nebo u některého z našich specializovaných prodejců. Pokud chcete nabíječku pro nabíjení jedné baterie, doporučujeme nabíječku C 130 Li (č. položky 113281).

Technická specifikace

Značka AL-KO
Rozměr délka v cm bez kartónu 17 CM
Rozměr výška v cm bez kartónu 9.8 CM
Rozměr hloubka v cm bez kartón 24 CM
Hmotnost netto v kg 1.15 KG
Kompatibilní baterie 113280, 113524, 114017
Konektivita AL-KO připojení WLAN
Typ pohonu AKU
Maximální napětí V 40
Akumulátorová řada AL-KO 36V
Návod k produktu Manuál (0.00 B)
Nastavení staženého souboru Manuál (0.00 B)
Potvrzení staženého souboru Manuál (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.