AKU 36 V

AKU 36 V | Akumulátor v provozu

Velký výkon pro nejtěžší úkoly

Profesionálové se spoléhají na aku nářadí nejvyšší třídy

Jedna baterie pro všechny náročné úkoly: Ať už stříhání živých plotů, sečení trávy, řezání dřeva, prořezávání větví stromů nebo dosekávání v těžko přístupných místech pod stromy, u plotů a podobně - naše výkonná lithium-iontová baterie 36 V s max. 42 V / 7,5 Ah pohání každé profesionální zařízení 36 V na maximální výkon. Naše nejsilnější rodina bezdrátových akumulátorů zajišťuje působivé výsledky pro poloprofesionální a zahradnické práce.


Výhody 42 V akumulátorové řady 36 V


|Zcela vodotěsný a extrémně robustní
|
Maximální výkon
|Ukazatel stavu nabití
| Pokročilý systém chybových hlášení

Inovativní technologie pro náročnou práci


S řadou baterií 36 V můžete provádět všechny rozsáhlé zahradnické práce ve velkém až komerčním měřítku.

Společným základem rodiny baterií 36 V je blok lithium-iontových baterií max. 42 V / 7,5 Ah. Zaujme působivým pracovním výkonem s vysokými rezervami výkonu. A je bezdrátový, bez emisí a extrémně tichý. Kromě toho je díky lithium-iontovým článkům výjimečně dlouhotrvající a nedochází k samovybíjení: nemá paměťový efekt.

Přesný stav nabití poskytuje LED displej na baterii. Takže vždy víte, kdy je třeba baterii dobít. Baterie je opět plná po pouhých 2,5 hodinách. Poté s ní můžete v závislosti na zařízení pracovat až 200 minut.

Na všechny baterie zakoupené po roce 2017 poskytujeme dvouletou záruku výrobce.

Energy Flex podporuje 36 V

Plný výkon s vynikajícím poměrem cena / výkon

Pro ambiciózní hobby zahradníky je tu zajímavá novinka:

S lehkou baterií Energy Flex z řady AL-KO máte nyní vzrušující alternativu k profesionální baterii 36 V. Díky  pásu Energy Flex a adaptéru BBA 40 nabízí vaše baterie Energy Flex 40 V,  4,0 nebo 5,0 Ah plný výkon s nižší hmotností přístroje u některých výrobků řady 36 V na středních a velkých zahradách. Vybraná zařízení 36 V lze nyní používat s lehkou baterií Energy Flex díky bateriovému pásu BB 40 a adaptéru BBA 40.

Řada Energy Flex

Všechny produkty přehledně


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.