AKU Energy Flex

AKU Energy Flex | Zkrotí bujnou zeleň

Dostačující výkon pro celou zahradu

Akumulátorové zahradní nářadí pro každou příležitost

Široká nabídka akumulátorové řady Energy Flex uspokojí i náročné hobby zahradníky, kteří hledají kvalitní akumulátorové zahradní nářadí s vysokým výkonem a výdrží.

V nabídce Energy Flex naleznete několik rotačních sekaček, vyžínače, vertikutátor i sněhovou frézu, multitool se čtyřmi nástavci, plotostřihy. 

Výhoda: Všechny přístroje řady Energy Flex lze provozovat se stejnou baterií

Novinka: Akumulátory Energy Flex můžete kombinovat s přístroji řady 36 V solo® by AL-KO, díky bedernímu pásu AL-KO BB 40 pro dva akumulátory.

Náš tip: Baterie se prodává v sadě společně s rotační sekačkou. Další přístroje řady Energy Flex můžete výhodně zakoupit již bez baterie.

Připraveni na cokoliv

Řada Energy Flex je ideální pro všechny, kteří pečují o svou střední až velkou zahradu.

Srdcem zahradního nářadí Energy Flex je výkonná 40 V Lithium-Iontová baterie, kterou nabízíme ve dvou variantách. Ideální 4 Ah baterie s výkonem 144 Wh zajišťuje výkon pro zahradní práce s provozní dobou až 120 minut. Výkonná 5 Ah baterie o kapacitě 180 Wh dokáže prodloužit provozní dobu dokonce na 140 minut.

Na všechny baterie zakoupené po roce 2017 poskytujeme dvouletou záruku.


Vše pod kontrolou

Aktuální stav nabití baterie zjistíte pouhým stisknutím tlačítka. Baterii lze nabít rychle a kdykoliv. 


Řada Energy Flex

Všechny produkty přehledněTento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.