AKU Easy Flex

AKU Easy Flex | AL-KO 18 V pro vaší krásnou zahradu
Lehké jako pírko- pro více než tucet zařízení
Pusťte se do bezdrátové zahradní zábavy!

Rodina Easy Flex se rozrůstá a nabízí již více než tucet zařízení, která lze ovládat pomocí jedné baterie: sekačky na trávu, nůžky na živý plot, strunové sekačky na trávu, pily, prořezávače, foukače listí, postřikovače rostlin, čistič spár, světlo a mnoho dalšího . Akumulátorové nářadí, které má jedno společné: Díky lehké baterii Easy Flex je práce na zahradě snadná.

Lehké, tiché a čisté: Toto je řada dobíjecích baterií Easy Flex, s nimiž můžete provádět všechny běžné práce v zahradě bez námahy a kabelů -  s velkým pracovním poloměrem. Zvýraznění: Baterie může být okamžitě vyměněna a můžete pokračovat v práci s jiným zařízením.

Náš tip: Kupte si sekačku se dvěma bateriemi a dvojitou nabíječkou a nakupujte další akumulátorové nářadí Easy Flex levně bez další baterie.

Dokonale vybavené
Výběrem rodiny Easy Flex jste perfektně vybaveni pro malé až středně velké zahrady.

Všechny baterie AL-KO jsou Li-Ion baterie s dlouhou životností a bez paměťového efektu. 20 V Li-Ion baterie Easy Flex je k dispozici buď s 2,5 Ah o hmotnosti pouze 350 g, nebo jako velká 5 Ah baterie s nízkou hmotností 650 g. Kromě nízké hmotnosti zaujme také krátkou dobou nabíjení pouhých 50 minut. Pokud je baterie plná, můžete pracovat až 480 minut, v závislosti na zařízení.

Na všechny baterie zakoupené po roce 2017 poskytujeme dvouletou záruku.

AKU Easy Flex | Pro malé a střední zahrady
Řada Easy Flex
Všechny produkty přehledně

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.