Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že všechny objednávky došlé po 14.12.2023 budeme odesílat nejdříve 02.01.2024, děkujeme za pochopení.

Aktualizace Robolinho Auto-Updater

Aktualizace Robolinho® | AL-KO Automatická aktualizace

Aktuální software pro Vaší robotickou sekačku Robolinho®

Pokud vaše robotická sekačka Robolinho® používá starší verzi softwaru, můžete si nejnovější aktualizaci stáhnout zde. Doporučujeme, aby si naši zákazníci vždy nainstalovali nejnovější software, a tedy všechny aktuální funkce, aby mohli využívat výhod vylepšení funkčnosti a efektivity.


U modelů Robolinho® 500 E a I mějte na paměti následující:

Informace k aktualizaci firmware Robolinho®.

Co potřebujete pro aktualizaci

K aktualizaci robotické sekačky Robolinho® potřebujete následující:

| Robotická sekačka Robolinho®, stav nabití alespoň 80%
|
Kabel USB typu A na typ B (tzv. Kabel tiskárny)
| Počítač s USB portem a připojením k internetu

Poznámka: Abyste mohli používat nástroj Robolinho® Auto-Updater, potřebujete operační systém Windows (Windows 7 nebo vyšší).

Stáhněte si Robolinho® Auto-Updater

Pokud si stáhnete Robolinho® Auto-Updater, souhlasíte také s našimi všeobecnými obchodními podmínkami. Automatický aktualizátor Robolinho® můžete získat kliknutím na tlačítko:

Stáhněte si Robolinho® Auto-Updater >

Jak aktualizovat robotickou sekačku Robolinho®

Aktualizace softwaru robotické sekačky Robolinho® probíhá v několika krocích.


Během instalace neodpojujte kabel USB!
Program Robolinho® Updater vždy načte aktuální verzi softwaru vaší robotické sekačky z internetu.
Pomocí tlačítka „Otevřít“ načtěte firmware (soubor HEX) z pevného disku.
Instalace aktuálního firmwaru (souboru HEX) se spustí kliknutím na „Start“.
V okně vidíte aktuálně dostupný firmware pro vaši robotickou sekačku Robolinho®.
Jakmile kliknete na „GO!“ aktualizace začne. To může nějakou dobu trvat. Doporučujeme, abyste aktualizaci nezastavili pomocí tlačítka „ZRUŠIT!“!


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.