Zahradní traktor SOLO T 16-103.7 HD V2

Produktové číslo: 127444 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Nejvyšší komfort díky jednoduchému a přehlednému ovládání
  • Volitelná možnost mulčování
  • Dvounožové žací ústrojí uložené v kuličkových ložiscích
  • Široká kola pro optimální trakci
  • Zvuková signalizace naplnění koše

 

Odhalte příjemnější stránky sečení trávy s naším zahradním traktorem z řady Comfort od firmy AL-KO. Zahradní traktor solo® by AL-KO T16-103.7 HD V2 Comfort vyniká především obratností a s osvědčeným motorem Briggs&Stratton představuje ideálního pomocníka pro velké zahrady.

 

 

Zahradní traktor T16-103.7 HD V2 Comfort

 

Kvalitní materiály, vývoj v Německu, výroba v Rakousku: to jsou přednosti zahradního traktoru solo® by AL-KO T16-103.7 HD V2 Comfort. Větší travní plochy posečete s tímto výkonným traktorem efektivně a především pohodlně. K traktoru je možné zakoupit množství příslušenství, jako např. řádkovač, sněhovou radlici, mulčovač atd. Jednoduše demontovatelné žací ústrojí z něj činí multitalent vhodný jak pro léto, tak i zimu. Pokud hledáte spolehlivý a všestranný zahradní traktor za atraktivní cenu, můžeme Vám solo® by AL-KO T16-103.7 HD V2 Comfort vřele doporučit.

 

Technické detaily T16-103.7 HD V2 Comfort

 

Největší zahradní trator z řady Comfort je s šířkou záběru 103 cm ideální pro efektivní a rychlé posečení větších travnatých ploch. Zahradní traktor solo® by AL-KO T16-103.7 HD V2 Comfort je poháněn dvouválcovým motorem Briggs&Stratton o výkonu 9,1 kW. Výška sečení je snadno nastavitelná pákou v rozsahu 30 - 80 mm. Žací ústrojí s ocelového plechu se vyznačuje dlouhou životností a osvědčený dvounožový žací systém zaručuje perfektní střih trávníku. Žací ústrojí je také možné během chvíle demontovat, čímž je usnadněno jeho údržba nebo servis. Na přední část traktoru solo® by AL-KO T16-103.7 HD V2 Comfort je možné v zimě namontovat sněhovou radlici a díky dalšímu příslušenství jako zahradní válec nebo přívěsný vozík Vám Váš zahradní traktor poslouží při mnoha dalších činnostech. Velká kola traktoru o průměru 15“ vpředu a 18“ vzadu zajistí perfektní trakci na každém povrchu a snadné překonání nerovností. Posečená tráva je odváděna do sběrného koše o objemu 300 l, který lze snadno vysypat přímo ze sedadla řidiče pomocí teleskopické tyče. Zvukový signál upozorní na nutnost vyprázdnění koše. Dalšími komfortními prvky jsou ergonomicky tvarovaný volant a přehledně uspořádané ovládací prvky.

 

Zahradní traktor T16-103.7 HD V2 Comfort Kde koupit & Alternativy

 

 

Zahradní traktor solo® by AL-KO T16-103.7 HD V2 Comfort můžete koupit přímo v našem Webshopu, nebo u našich odborných prodejců. Zahradní traktor solo® by AL-KO T16-103.7 HD V2 Comfort je Váš spolehlivý partner pro údržbu velkých travnatých ploch, pohodlně a efektivně. S množstvím dodatečného příslušenství se jedná o skutečného všeuměla, který Vám poslouží při práci na zahradě v létě i v zimě. Pokud sháníte zahradní traktor s menším záběrem, doporučíme Vám typ T16-93.7 HD V2 Comfort.

 

 

Vaše výhody

 

Prémiové dodání AL-KO: Naše produkty řady solo® by AL-KO jsou dodávány výhradně prostřednictvím našich odborných prodejců. Naše prémiové dodání AL-KO při nákupu v našem Webshopu zahrnuje dodání smontovaného stroje do Vaší zahrady, dále předvedení provozuschopnosti a popis ovládání stroje.

Výhody

The bright LED headlights provide excellent working light in the dark. They are particularly helpful when using the lawn tractor for winter maintenance.

Our lawn tractors are designed to be easy to mount and dismount whilst also providing a high degree of legroom for comfort during use.

The striking appearance, the clear lines and the excellent workmanship make our lawn tractors eye-catching and stylish.

Our lawn tractors feature torsionally rigid, durable and very stable frames with a sophisticated design providing the protection of moving parts.

The large-volume gras catcher box warns the user with an acoustic signal as soon as the box is full.

Technická specifikace

Značka solo by AL-KO
Produktová řada COMFORT pro
Pracovní šířka v cm 103 CM
Šířka záběru v cm 103 CM
Model motoru B&S Intek 7160
Výkon v kW 9.1 KW
Objem v ccm 656
Typ motoru 4-taktní
Počet otáček v ot./min 2450
Počet válců motoru 2
Elektrický start ano
Automatický sytič ne
Hmotnost netto v kg 242 KG
Akustický výkon LwA[dB(A)] 98
Garantovaná hlučnost [db (A)] 100
Materiál sběrného koše Odolná tkanina
Typ displeje bez
Boční výhoz ne
Počet nožů 2 ST
Vhodná plocha do m² 7000
Rozměr hloubka v cm bez kartón 110 CM
Ukazatel naplnění koše ano
Rozměr výška v cm bez kartónu 114 CM
se sběrným košem ano
Typ žacího ústrojí dvounožové
Světlomety Ano
Funkce mulčování Volitelně
Hodnota K (m/s^2) 2
Hodnota vibrací (m/s^2) 4
Typ nožové spojky elektromagnetický
Konektivita žádný / žádné
Elektrické vyprazdňování koše ne
Objem sběrného koše v litrech 300 L
Rychlost vzad max. km/h 4 KMH
Akustický tlak v LpA[dB(A)] 90
Průměr zadního kola v palcích 18X8.5-8
Rozměr délka v cm bez kartónu 239 CM
Sběr ano
Uzávěrka diferenciálu Ne
Rychlost vpřed max. km/h 9 KMH
Pohon Nožní hydrostat T3
Odchylka KpA [dB (A)] 2
Výkon zařízení v kW 9.1
Nastavení výšky sečení Centrálně - 6 poloh
Pohon sekačky lze vypnout ano
Průměr předního kola v palcích 15X6.0-6
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)
Manuál 1 (0.00 B)
Nastavení staženého souboru Manuál 0 (0.00 B)
Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.