Záhonová radlice pro MH 770

Produktové číslo: 113975 Omezené množství
Včetně 21% DPH, Náklady na dopravu přidat Náklady na dopravu
  • Vhodné pro motorý kultivátor AL-KO MH 770
  • Robustní provedení z ocelového plechu
  • Ideální pro zakládání záhonů

Záhonový pluh pro benzínové motorové kultivátory MH 770

Záhonový pluh obrací půdu a je proto určen zejména k zapracování odumřelých částí rostlin do půdy a tím k vytváření záhonů. Vyrobeno z vysoce kvalitní lakované oceli.

Kupte si záhonový pluh a alternativy AL-KO

Kupte si záhonový pluh nyní v našem internetovém obchodě nebo u některého z našich specializovaných prodejců. Potřebujete ještě hřebenový pluh nebo pluh na brambory? Pak navrhujeme hřebenový pluh 770 (obj. č. 113973) nebo 1150 (obj. č. 113974) a pluh na brambory (obj. č. 113976).

Technická specifikace

Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)
Nastavení staženého souboru Manuál 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.