Záběrová kola pro Robolinho® Gen III

Produktové číslo: 127675 Omezené množství
Včetně 21% DPH, plus delivery charges
  • Vylepšená trakce v těžším terénu a stoupání
  • Vhodné pro všechny modely Robolinho® GEN III
  • Včetně montážních šroubů

Sada záběrových kol pro robotické sekačky AL-KO a solo® by AL-KO

Sada záběrových kol vyrobených z vysoce kvalitní nerezové oceli lze použít pro všechny robotické sekačky Robolinho gen III. Zajišťuje vysokou trakci ve stoupání a v obtížných terénních podmínkách. Snadná montáž pomocí přiložených montážních šroubů.

Vhodné pro modely:
Robolinho 300, 350
Robolinho 500, 520, 550
Robolinho 700, 822
Robolinho 1200, 1300, 1423
Robolinho 2000, 2023

...

Technická specifikace

Produktové číslo 127675
Kód zboží EAN 4003718063615
Délka krabice v cm 32.7 CM

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.