Dovolujeme si Vás upozornit, že objednávky k vyřízení v roce 2022 je nutné odeslat nejpozději 15.12. V termínu od 19.12.2022 do 2.1.2023 nebude již možné objednávky zpracovat. Děkujeme za pochopení !
Záběrová kola pro Robolinho®  Gen III NOVÉ

Záběrová kola pro Robolinho® Gen III

Produktové číslo: 127675 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Náklady na dopravu přidat Náklady na dopravu
  • Improved traction on more difficult terrain and inclines
  • Suitable for all Robolinho® models
  • Incl. mounting screws

Wheel claw set for AL-KO and solo® by AL-KO robotic mowers

The wheel claw set made of high-quality, rustproof stainless steel can be used for all Robolinho robotic mowers. It ensures traction-strong progress on slopes and more difficult ground conditions. Easy to install with the enclosed fastening screws.

Buy the wheel claw set alternatives

Buy original accessories from AL-KO - here in the webshop or from one of our specialist dealers. 


Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.