HW 3000 Inox Classic

Produktové číslo: 112846 Skladem
Odešleme nejpozději 20.06.2024
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Domácí vodárna s jednoduchou instalací
  • Kompletní vybavení s manometrem, tlakovým spínačem a přívodním el. kabelem
  • Spolehlivý motor s tepelnou ochranou pro dlouhou životnost vodárny
  • Nízké nároky na místo díky kompaktním rozměrům
  • Hlava čerpadla vyrobena z nerez oceli

Domácí vodárna HW 3000 INOX Classic

 

S naší domácí vodárnou můžete díky spolehlivé technice čerpadla a tlakové nádobě o objemu 17 l bez námahy zásobovat váš dům nebo zavlažovací zařízení užitkovou vodou. Domácí vodárna HW 3000 INOX Classic je náš cenově nejvýhodnější model s hlavou čerpadla z nerezové oceli a plně automatickým režimem.

Technické detaily: AL-KO HW 3000 INOX Classic

Díky výtlačné výšce až 35 m a maximální sací výšce 8 m při tlaku 3,5 Baru je vodárna vhodná pro nejrůznější využití. Ať už čerpáte vodu z nadzemního zásobníku, nádrže či studny, vodárna AL-KO HW 3000 INOX Classic s dopravním množstvím až 3100 l je vždy okamžitě připraveno k použití.
S motorem o výkonu 650 W a plně automatickým provozem se jedná o velmi praktického pomocníka všude tam, kde je třeba spolehlivě zásobovat domácnost či zahradu užitkovou vodou. S hladinou hluku pouze 76 Db je provoz vodárny navíc velmi tichý.
Efektivní sací systém vodárny HW 3000 INOX Classic se postará o rychlé a bezproblémové uvedení čerpadla do provozu.
Vstup a výstup z čerpadla má standardní rozměr 1“, pro připojení tedy snadno můžete použít stávající hadice či jiné příslušenství.
Upozornění: vodárna není určena pro čerpání pitné vody, ale pouze užitkové vody o max. teplotě 35 °C. Dále není určeno pro čerpání slané nebo znečištěné vody, nebo vody obsahující agresivní chemické látky.

Kupte si domácí vodárnu HW 3000 INOX Classic

 

Domácí vodárnu HW 3000 INOX Classic můžete koupit v našem Webshopu nebo u našich prodejců. Jedná se efektivní pomoc při automatizovaném zavlažování ze studní, zásobníků, nádrží atd. Pokud hledáte alternativy k této vodárně, v naší nabídce domácích vodáren si zcela jistě vyberete.

...

Technická specifikace

Produktové číslo 112846
Kód zboží EAN 4003718042931
Maximální průtok l/h 3100 LPH
Maximální dopravní výška v m 35 M
Maximální sací výška v m 8 M
Maximální tlak v barech 2.8 BAR
Pohon čerpadla 1 oběžné kolo
Ochrana proti chodu nasucho Ne
Hmotnost netto v kg 10.8 KG
Tlakový spínač v barech 1 BAR
Tlakový vypínač v barech 2.8 BAR
Rozměr délka v cm bez kartónu 43.5 CM
Rozměr hloubka v cm bez kartón 27 CM
Rozměr výška v cm bez kartónu 50.5 CM
Hmotnost brutto v kg 13.3 KG
Objem expanzní nádoby v l 17 L
Filtr ne
Garantovaná hlučnost [db (A)] 76
Délka kabelu v m 1 M
Značka AL-KO
Produktová řada Classic

Motor

Výkon motoru ve wattech 650 W

Návody k produktu

Návod k produktu Manuál (2.99MB)
Manuál (3.25MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (1.51MB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.