Vložka Plastová - K Filtru 250/1"

Produktové číslo: 110165 Tato položka je nedostupná
NoStockAndUnderStockNotAllowed
Včetně 21% DPH, Náklady na dopravu přidat Náklady na dopravu
  • Filtrační vložka pro předfiltr 250/1 (č. položky 110156)
  • Používá se ve vodních čerpadlech AL-KO "JET" a v domácích vodárnách
  • Účinně filtruje písek a mechanické nečistoty
  • Vyrobeno z vysoce kvalitního omyvatelného polypropylenu (60 mikronů)
  • Snadno se čistí

 

Tato filtrační vložka je důležitým originálním příslušenstvím k předfiltru vodní pumpy AL-KO (č. položky 110156).

Na kvalitu se můžete spolehnout i u příslušenství k předfiltru vodního čerpadla.
Tato filtrační vložka 250/1 je výměnnou součástí předfiltru s obj.č. 110156. Účinně chrání systém čerpadla. Typicky se používá ve vodních čerpadlech AL-KO typu "JET" a v domácích vodárnách AL-KO.
Vyrobeno z velmi odolného plastu, filtruje mechanické nečistoty a po použití jej lze snadno omýt.


Kupte si plastovou filtrační vložku AL-KO 250/1.


Plastovou filtrační vložku AL-KO 250/1 jednoduše zakoupíte v našem internetovém obchodě. U nás najdete další příslušenství a náhradní díly pro vaše zahradní čerpadlo, domácí vodárnu, nebo ponorné čerpadlo.

Technická specifikace

Značka AL-KO

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.