Traktor Zahr. Sba T23-125.6 Hd V2

Produktové číslo: 127363 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Rychlé posečení velkých ploch díky extra širokému záběru 125 cm
  • Přehledný elektronický display
  • Velkoobjemový sběrný koš se zvukovým signálem naplnění
  • Tempomat pro pohodlí obsluhy
  • Dvounožové žací ústrojí uložené v kuličkových ložiscích

Extra široký a extra silný. Tak bychom mohli charakterizovat tento zahradní traktor. Pokud potřebujete efektivně séct opravdu velké travní plochy, je pro Vás zahradní traktor solo® by AL-KO T 23-125.6 HD V2 jednoznačná volba .


Zahradní traktor T 23-125.6 HD V2

Vlajková loď naší flotily zahradních traktorů Vás přesvědčí jednak svojí velikostí, tak i komfortní výbavou. Užijte si komfort při řízení tohoto traktoru a zažijte nový pocit jistoty - s traktorem solo® by AL-KO T 23-125.6 HD V2 se pro Vás stane sečení trávy koníčkem.


Technické detaily T 23-125.6 HD V2

Zahradní traktor solo® by AL-KO T 23-125.6 HD V2 je poháněn motorem Briggs&Stratton o výkonu 14,4 kW, což znamená dostatečnou výkonovou rezervu. Žací ústrojí je dvounožové, synchronizované, s šířkou záběru 125 cm. Výška sečení je snadno nastavitelná pákou v rozsahu 30 - 90 mm. Žací ústrojí je možné během chvíle demontovat, čímž je usnadněna jeho údržba nebo servis. Na přední část traktoru solo® by AL-KO T 23-125.6 HD V2 je možné v zimě namontovat sněhovou radlici a díky dalšímu příslušenství jako zahradní válec nebo přívěsný vozík Vám Váš zahradní traktor poslouží při mnoha dalších činnostech. Robustní a zkrutuodolný ocelový rám z C-profilu v kombinaci s odolnou litinovou přední nápravou a sériově dodávaným nárazníkem zajistí dlouhou životnost traktoru. Díky přehlednému elektronickému display máte všechna důležitá data okamžitě k dispozici. Dalšími komfortními prvky jsou ergonomicky tvarovaný volant, nastavitelné sedadlo, tempomat a přehledně uspořádané ovládací prvky. Pedály pro jízdu vpřed a vzad jsou uspořádány vedle sebe, čímž přispívají k intuitivnímu ovládání stroje.


T 23-125.6 HD V2 Kde koupit & Alternativy

Zahradní traktor solo® by AL-KO T 23-125.6 HD V2 můžete koupit přímo v našem Webshopu, nebo u našich odborných prodejců. Zahradní traktor AL-KO T 23-125.6 HD V2 je Váš spolehlivý partner pro údržbu extra velkých travnatých ploch, pohodlně a efektivně. S množstvím dodatečného příslušenství se jedná o skutečného všeuměla, který Vám poslouží při práci na zahradě v létě i v zimě.
Pokud nepotřebujete elektronický display, ani extra velký záběr, mohli bychom Vám jako alternativu doporučit zahradní traktor solo® by AL-KO T 20-105.6 HD V2.


Vaše výhody

Prémiové dodání AL-KO: Naše produkty řady solo® by AL-KO jsou dodávány výhradně prostřednictvím našich odborných prodejců. Naše prémiové dodání AL-KO při nákupu v našem Webshopu zahrnuje dodání smontovaného stroje do Vaší zahrady, dále předvedení provozuschopnosti a popis ovládání stroje.

Výhody

Thanks to the ergonomic, extra-wide driver's seat, even mowing large areas is a pleasure. The seat can easily be adjusted forwards or backwards.

Should the tank be empty, the fuel tank can be filled quickly and conveniently via the external fuel filler flap.

The extra large tyres provide optimum traction on any surface and are gentle on the lawn.

Individual pedals for forward and reverse driving provide comfortable, effective and intuitive mowing of the lawn.

The cast axle is particularly strong and extremely robust enabling it to cope with the increased stresses when working on uneven terrain.

The striking appearance, the clear lines and the excellent workmanship make our lawn tractors look impressive and eye catching in the garden

Our lawn tractors feature torsionally rigid, durable and very stable frames with a sophisticated design providing the protection of moving parts.

The large-volume grass collector box features an audible fill level alert which makes the user aware as soon as the collector is full to capacity.

Our lawn tractors are designed to be easy to mount and dismount whilst also providing a high degree of legroom for comfort during use.

Everything in focus - thanks to the electronic display, the driver not only has a constant overview of the operating hours, but also many other informations such as battery charge status, fuel reserve or relevant safety functions are displayed.

With its robust die-cast aluminium housing and improved internal components, the G700 transmission offers the strongest performance in all situations - and over a long period of time.

Technická specifikace

Značka solo by AL-KO
Výkon v kW 14.4 KW
Produktová řada PREMIUM pro
Pracovní šířka v cm 125 CM
Šířka záběru v cm 125 CM
Model motoru B&S Intek 8240
Typ motoru 4-taktní
Objem v ccm 724
Počet otáček v ot./min 2900
Počet válců motoru 2
Elektrický start ano
Automatický sytič ne
Funkce mulčování ano
Pohon Nožní hydrostat G700
Uzávěrka diferenciálu Ne
Typ nožové spojky elektromagnetický
Akustický tlak v LpA[dB(A)] 94
Rozměr hloubka v cm bez kartón 130 CM
se sběrným košem ano
Typ žacího ústrojí dvounožové
Boční výhoz ne
Rozměr délka v cm bez kartónu 256 CM
Počet nožů 2 ST
Objem sběrného koše v litrech 310 L
Vhodná plocha do m² 10000
Hmotnost netto v kg 309 KG
Rychlost vzad max. km/h 5 KMH
Ukazatel naplnění koše ano
Typ displeje elektronický
Rychlost vpřed max. km/h 11 KMH
Včetně tempomatu ano
Pohon sekačky lze vypnout ano
Nastavení výšky sečení Centrálně - 7 poloh
Hodnota K (m/s^2) 2
Průměr zadního kola v palcích 23X10.5-12
Elektrické vyprazdňování koše ne
Výkon zařízení v kW 14.4
Materiál sběrného koše Tkanina
Odchylka KpA [dB (A)] 2
Rozměr výška v cm bez kartónu 120 CM
Akustický výkon LwA[dB(A)] 104
Sběr ano
Hodnota vibrací (m/s^2) 4
Konektivita žádný / žádné
Garantovaná hlučnost [db (A)] 105
Průměr předního kola v palcích 16X6.5-8
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)
Manuál 1 (0.00 B)
Nastavení staženého souboru Manuál 0 (0.00 B)


Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.