Strunová Hlava Fast & Easy solo® by AL-KO

Produktové číslo: 127645 Omezené množství
Včetně 21% DPH, Náklady na dopravu přidat Náklady na dopravu
  • Vysoce kvalitní nylonová nit. Délka závitu 5m Náhradní závitová hlava vhodná pro křovinořez solo® by AL-KO nástavec BCA 4235.2 Snadné navlékání a navíjení sekací struny bez montování
  • Náhradní závitová hlava vhodná pro křovinořez solo® by AL-KO nástavec BCA 4235.2
  • Vysoce kvalitní nylonová struna. Délka návinuu 5m
  • Automatický posun struny
  • Rozměr připojovacího závitu: M 10x1,25

solo® by AL-KO náhradní strunová hlava FAST & EASY

Náhradní závitová hlava pro křovinořez solo® by AL-KO nástavec BCA 4235.2 bateriového multifunkčního nářadí solo® by AL-KO MT 42.2

Snadné navlékání a navíjení sekací struny bez montování hlavy.

Kupte si náhradní hlavu závitu a alternativy Kupte si originální příslušenství od AL-KO - zde v internetovém obchodě nebo u specializovaných prodejců.

Technická specifikace

Hmotnost brutto v kg 0.4 KG
Průměr struny v mm 2.4 MM
Délka struny v cm 450 CM
Délka krabice v cm 9 CM
Značka solo® by AL-KO
Produktová řada PREMIUM pro
Návod k produktu Manuál (5.85MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (129.28KB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.