Strunová hlava AL-KO Fast&Easy

Produktové číslo: 113806 Skladem
Včetně 21% DPH, plus delivery charges
  • Snadné navlékání nové struny
  • BC 330 B
  • BC 400 L
  • BC 400 B
  • BC 500 B
113784
BC 400 B Podrobnosti
113785
BC 500 B Podrobnosti
113787
BC 260 MT Podrobnosti

Snadné navlékání nové struny bezu nutnosti otevírání strunové hlavy.
Délka struny 5m
Průměr strunové hlavy 115mm

Kupte si příslušenství pro benzínové křovinořezy

Nakupujte originální příslušenství od AL-KO - zde v internetovém obchodě nebo ve specializovaných obchodech. Najdete zde speciální náhradní cívky, náhradní nože, motorový olej a náhradní baterie a nabíječky přímo od výrobce AL-KO.

...

Technická specifikace

Produktové číslo 113806
Kód zboží EAN 4003718061000
GT_THREAD_SIZE_SPOOL M10 x 1,25 Left-hand thread
Typ žací hlavy rychlonavíjecí
Nastavení závitu automaticky poklepem
Průměr struny v mm 2.4 MM
Značka AL-KO

Žací ústrojí

Délka struny v cm 500 CM

Návody k produktu

Návod k produktu Manuál (268.38KB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.