Strunová hlava AL-KO Fast&Easy

Produktové číslo: 113806 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Náklady na dopravu přidat Náklady na dopravu
  • Snadné navlékání nové struny
  • BC 330 B
  • BC 400 L
  • BC 400 B
  • BC 500 B
Prod. č.: 113784 Skladem
4 790,00 Kč *
Prod. č.: 113785 Nedostupné
5 490,00 Kč *
Prod. č.: 113787 Omezené množství
7 590,00 Kč *

Snadné navlékání nové struny bezu nutnosti otevírání strunové hlavy.
Délka struny 5m
Průměr strunové hlavy 115mm

Koupit příslušenství pro benzínové křovinořezy

Nakupujte originální příslušenství od AL-KO - zde v internetovém obchodě nebo ve specializovaných obchodech. Najdete zde speciální náhradní cívky, náhradní nože, motorový olej a náhradní baterie a nabíječky přímo od výrobce AL-KO.

Technická specifikace

GT_THREAD_SIZE_SPOOL M10 x 1,25 Left-hand thread
Typ žací hlavy rychlonavíjecí
Nastavení závitu automaticky poklepem
Průměr struny v mm 2.4 MM
Délka struny v cm 500 CM
Značka AL-KO
Návod k produktu Manuál (268.38KB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.