Sekačka Vřetenová Comfort 38 Hm

Produktové číslo: 112663 Omezené množství
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Vynikající ovladatelnost
  • Bezdotykový žací systém, šetrný k trávníku
  • Bezhlučné a bezemisní sečení
  • Ochranna proti nárazy a poškrábání díky gumové liště
  • Speciální pětinožové vřeteno pro perfektní střih

Zákazníci také často kupují...

1 590,00 Kč
Tento produkt
590,00 Kč
Omezené množství

Celková cena za všechny produkty

2 180,00 Kč *


S vřetenovou sekačkou AL-KO proměníte Vaší zahradu v golfové hřiště.


Vřetenová sekačka Soft Touch 38 HM Comfort

Vřetenová sekačka Soft Touch 38 HM Comfort pracuje zcela bezhlučně a bez emisí. Je to ideální sekačka pro menší zahrady, kde je požadována vysoká úroveň sečení. Speciální pětinožové sekací vřeteno se postará o rovnoměrný a přesný střih Vašeho trávníku.


Technické detaily Soft Touch 38 HM Comfort

Se záběrem 38 cm je vřetenová sekačka Soft Touch 38 HM Comfort ideálním nástrojem pro travnaté plochy do 250 m². Výška sečení může být nastavena ve čtyřech krocích v rozsahu 14 - 35 mm. Tím, že se sekací vřeteno s pěti noži a spodní protinůž vzájemně nedotýkají, získáte perfektně čistý střih Vašeho trávníku. Kola s průměrem 220 mm se pohybují zcela bezhlučně a poradí si s nerovným terénem. Díky kompaktní velikosti a nízké hmotnsti (pouze 7,9 kg) je tato obratná sekačka učena i pro členité zahrady. Díky ergonomickému držadlu můžete pracovat s vřetenovou sekačkou AL-KO Soft Touch 38 HM Comfort velmi dlouhou dobu bez únavy. Volitelně lze dokoupit sběrný koš s objemem 41 l.


Soft Touch 38 HM Comfort Kde koupit & Alternativy

Vřetenovou sekačku Soft Touch 38 HM Comfort můžete koupit přímo v našem Webshopu, nebo u našich prodejců.
Pokud hledáte vřetenovou sekačku s integrovaným rychloupínákem pro snadné sklopení držadla při skladování, můžeme Vám doporučit model Soft Touch 380 HM Premium.

Výhody

Jednoosé provedení všech vřetenových sekaček AL-KO zajišťuje velmi snadnou ovladatelnost a pohodlné kopírování terénních nerovností.

Kvalitní pětibřité sečné vřeteno z tvrzené speciální oceli se stará o perfektní střih a rovnoměrné plnění sběrného koše.

Lehká a robustní konstrukce s novým designem a novými širokými pneumatikami XL. Gumový nárazník chrání konstrukci před nárazy a poškrábáním.

Technická specifikace

Značka AL-KO
Produktová řada Comfort
Pracovní šířka v cm 38 CM
Výška sečení min./max. v mm 14 - 35 MM
Počet žacích nožů na vřetenu 5 ST
Hmotnost netto v kg 7.9 KG
Průměr žacího vřetena v mm 128 MM
Vhodná plocha do m² 250
Žací systém Bezkontaktní nůž
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.