Sekačka Rot.benz. Comfort 42.0 P-a

Produktové číslo: 119935 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Komfortní nastavení výšky jednotlivých kol
  • Ergonomicky tvarovaná rukojeť pro práci bez únavy
  • Kuličková ložiska pro snadný pohyb
  • Optimální vlastnosti sečení a sběru díky aerodynamickému tvaru
  • Integrované transportní držadlo pro pohodlnou manipulaci
  • Vyosené tělo sekačky pro bezproblémové sečení až ke krajům
  • Sběrný koš z ukazatelem naplnění
  • 2IN1function: Sečení a sběr

Lehká a obratná: Benzínové sekačky se vyznačují atraktivní cenou. Sekání trávníku se stává potěšením!


Benzínová sekačka Comfort 42.0 P-A

Benzínová sekačka Comfort 42.0 P-A je vyvinuta v Německu a vyrobena v naší továrně v rakouském Obdachu. Sekačky řady Comfort splňují ty nejvyšší nároky na trvanlivost a kvalitu. Tato sekačka díky své spolehlivosti a přídavným funkcím usnadní práci na vaší zahradě. Inovativní konstrukční prvky zajišťují skvělé výsledky sečení a sběru trávy. Tělo z ocelového plechu opatřené práškovým nátěrem prodlužuje životnost vaší sekačky.


Technické údaje benzínové sekačky AL-KO Comfort 42.0 P-A

Benzínová sekačka na trávu s pracovní šířkou 42 cm umožňuje efektivní sečení travních ploch až do velikosti 800 metrů čtverečních. Výšku sečení lze nastavit u jednotlivých kol v 7 krocích od 25 mm do 75 mm pro dokonalé přizpůsobení vašim požadavkům. Výkon zajišťuje benzínový motor AL-KO PRO s 1,9 kW, který je konstruovaný s ohledem na velkou zátěž a dlouhou životnost. Díky funkci 2INONE lze trávník posekat a dokonale dopravit do sběrného koše o velikosti 65 l, který disponuje ukazatelem stavu naplnění. Skvělá aerodynamika zaručuje úplné naplnění koše, což v důsledku znamená, že koš nemusíte vyprazdňovat tak často, jako je tomu u konkurenčních sekaček. Pohodlí při práci zvyšuje ergonomicky tvarovaná rukojeť a XL kola s kuličkovými ložisky.


Prémiová záruka 6 let

AL-KO si na kvalitě zakládá, proto nabízíme prodlouženou 6ti letou záruku na naše benzínové sekačky. Do kvalitního motoru patří i kvalitní benzín a zejména kvalitní olej. Pro uplatnění prémiové záruky AL-KO je nutné doložit použití kvalitního maziva 10W40 (např. na faktuře od benzínové sekačky AL-KO nebo solo® by AL-KO) a dodržovat posezónní bezplatné garanční prohlídky v nejbližším autorizovaném servisu AL-KO.


Kupte právě teď: Benzínová sekačka Comfort 42.0 P-A

Jednoduše kupte benzínovou sekačku Comfort 42.0 P-A přímo na našem e-shopu, nebo navštivte autorizovaného prodejce se zahradní technikou. Tato sekačka je účinným pomocníkem pro vaší zahradu za atraktivní cenu. Chtěli byste benzínovou sekačku s větší šířkou záběru? Pak doporučujeme benzínovou sekačku Comfort 46.0 SP-A.

Technická specifikace

Značka AL-KO
Produktová řada Comfort
Šířka záběru v cm 42 CM
Model motoru 026
Výkon v kW 1.9 KW
Typ motoru 4-taktní
Objem v ccm 123
Počet otáček v ot./min 2850
Počet válců motoru 1
Elektrický start ne
Automatický sytič ano
Nastavitelná výška rukojeti ne
Sklopná rukojeť ano
Rozměr délka v cm bez kartónu 145 CM
Akustický tlak v LpA[dB(A)] 84
Funkce 2v1
Vhodná plocha do m² 800
Výkon zařízení v kW 1.9
Odchylka KpA [dB (A)] 2
Nastavení výšky sečení Jednotlivá kola - 7 poloh
Průměr zadního kola v mm 205 MM
Objem sběrného koše v litrech 65 L
Pohon kol Ne
se sběrným košem ano
Garantovaná hlučnost [db (A)] 95
Akustický výkon LwA[dB(A)] 94
Rozměr hloubka v cm bez kartón 53 CM
Rychlost vpřed max. km/h 2 KMH
Kola s kuličkovými ložisky ano
Varianta krytu sekačky Classic
Průměr předního kola v mm 180 MM
Typ nože Broušený diamantem
Typ pohonu Benzínový
Materiál krytu ocel
Rozměr výška v cm bez kartónu 108 CM
Pohon sekačky lze vypnout ne
Ukazatel naplnění koše ano
Funkce mulčování ne
Sběr ano
Hmotnost netto v kg 25.9 KG
Počet nožů 1 ST
Hodnota vibrací (m/s^2) 6
Hodnota K (m/s^2) 2
Materiál sběrného koše odolný plast
Boční výhoz ne
Max Airflow Technology Ne
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)
Manuál 1 (0.00 B)
Nastavení staženého souboru Manuál 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.