DIVE 6500/34

Produktové číslo: 113884 Tato položka je nedostupná
Opět dostupné: 22.07.2024
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Výkonný 3-stupňový pohon čerpadla
  • Nově navržený plovákový spínač integrovaný jako dodatečná ochrana proti chodu nasucho
  • Pevné tělo z nerezové oceli s filtračním sítem a hřídelí čerpadla rovněž z nerezové oceli
  • Včetně přípojky pro instalaci "plovoucího odsávání" pro nasávání vody
  • Umožňuje provoz více zavlažovacích systémů
  • Výstup čerpadla pro velký průtok

Spojte výhody zahradního a ponorného čerpadla s ponorným tlakovým čerpadlem AL-KO DIVE 6500/34

Keramické těsnění pro ochranu před vysokým tlakem až do 4 barů.
Tři přídavná břitová těsnění trvale chrání čerpadlo před pronikáním vody. Ponorné tlakové čerpadlo DIVE 6500/34 lze použít pro mobilní i stacionární zavlažování díky praktickému integrovanému madlu na přenášení a 10 m dlouhému napájecímu kabelu a váze jen cca 10 kg. Nekorodující materiály, jako je nerezová ocel použitá na krytu, a bezúdržbové komponenty zaručují dlouhotrvající provoz čerpadla. Nově navržený plovákový spínač slouží jako dodatečná ochrana proti chodu nasucho.
S výkonným plovákovým spínačem lze čerpadlo použít ve stacionárních aplikacích.
Se svým výkonným 1000W motorem dosahuje 3stupňový pohon čerpadla průtoku až 6500 l/h a čerpání vody je tak hotovo během okamžiku. Je určen pro hloubky ponoru až 7 m a zvládne dopravní výšku až 34 m. Maximální průměr zrna je 0,5 mm. Maximální průměr zrna je 0,5 mm. K výstupu čerpadla lze snadno připojit 1,5palcovou hadici (47,8 mm).
Instalaci "plovoucího odsávání" pro čerpání vody z čistého prostoru cisterny lze provést bez nářadí. Čerpadlo se pak používá v poloze vleže. Speciálně tvarované rukojeti účinně zabraňují odvalování pumpy.

Poznámka: Ponorné čerpadlo není vhodné pro pitnou vodu, ale pouze pro užitkovou vodu a chlorovanou vodu (bazénovou vodu) do 35 °C. Není také vhodný pro použití ve vodovodních systémech. Rovněž není vhodné pro použití ve slané vodě, vodě s agresivními chemikáliemi nebo vodě obsahující písek.

Kupte si Ponorné čerpadlo AL-KO DRAIN 6500/34

Kupte si ponorné tlakové čerpadlo DIVE 6500/34 nyní v našem internetovém obchodě nebo u některého z našich specializovaných prodejců. Pokud hledáte alternativu k tomuto čerpadlu, doporučujeme automatické ponorné tlakové čerpadlo DIVE 5600/44 (obj.č. 113883)

...

Technická specifikace

Produktové číslo 113884
Kód zboží EAN 4003718062021
Maximální průtok l/h 6500 LPH
Maximální dopravní výška v m 34 M
Maximální tlak v barech 3.4 BAR
Pohon čerpadla 3 polohy
Hmotnost netto v kg 11 KG
Rozměr výška v cm bez kartónu 433 CM
Rozměr hloubka v cm bez kartón 220 CM
Hmotnost brutto v kg 11 KG
Rozměr délka v cm bez kartónu 220 CM
Délka kabelu v m 10 M
Značka AL-KO
Produktová řada Premium

Zdroj energie

Typ pohonu Elektrický

Motor

Výkon motoru ve wattech 1000 W

Návody k produktu

Návod k produktu Manuál (3.48MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (1.49MB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.