Dovolujeme si Vás upozornit, že objednávky k vyřízení v roce 2022 je nutné odeslat nejpozději 15.12. V termínu od 19.12.2022 do 2.1.2023 nebude již možné objednávky zpracovat. Děkujeme za pochopení !

Plynový gril Masport BBQ Maestro červený

Produktové číslo: 134265 Skladem
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Krásný pomocník při zahradním grilování
  • 4 hlavní plynové hořáky
  • 1 boční hořák pro vaření a ohřev
  • Proktické průhledové okénko
  • Teploměr vnitřního prostoru
  • Odkládací stolek

Plynový gril Masport BBQ Maestro červený

Příjemné chvíle spolu s přáteli na Vaší zahradě doplní tento designový společník.

Plynový gril Masport BBQ Maestro červený je přeborníkem v zahradním grilování. 4 hlavní hořáky doplňuje 1 boční pro možnost vaření nebo ohřevu např. omáček.
Výkon hořáků: 3,5 kW / 3kW
Rozměry (D x Š x V): 1380 x 655 x 1180mm
Hmotnost: 55 kg

Technická specifikace

Značka Masport
Osvětlené prvky ne
Boční hořák ano
Výkon hlavního hořáku v kW 3.5 KW
Materiál krytu ocel
Zadní hořák ne
Hmotnost netto v kg 55 KG
Počet hlavních hořáků 4
Barva SCHWARZ
Výkon bočního hořáku v kW 3 KW

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.