Pila řetězová el. EKI 2200/40

Produktové číslo: 112809 Omezené množství
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Výkonný podélný motor pro dokonalé vyvážení
  • Jednoduchá údržba
  • Rychlé, beznástrojové napínání řetězu
  • Vodící řetězová lišta 40 cm

Zákazníci také často kupují...

3 190,00 Kč
Tento produkt
199,00 Kč
Skladem

Celková cena za všechny produkty

3 389,00 Kč *

Silný podélně vestavěný motor. Perfektní ergonomie pro práci bez námahy. Vysoká tažná síla a řezací výkon. Systémová brzda a ochranná clona na ruce s rychlým zastavením řetězu. Automatické mazání řetězu. S rychloupínacím zařízením.

Výhody

Rychle napnuto

Rychle napnuto

Díky rychlonapínacímu přípravku lze řetěz napnout a seřídit bez nástrojů – i výměna řetězu a lišty je vyřízena rychle.

Napříč nebo podél ?

Napříč nebo podél ?

Zatímco jsou výkonné motory u modelů EKS uloženy zcela klasicky příčně k liště (crossline), je motor u modelu EKI uložený podélně (inline). To přináší výhody s rozložením hmotnosti, takže i při delším řezání můžete pracovat bez námahy.

Elegantní tvar i výsledek

Elegantní tvar i výsledek

Elektrické motorové pily společnosti AL-KO nabízejí díky svému designu nejen perfektní vzhled, ale díky výkonným motorům a originální liště a řetězu Oregon i silný řezací výkon a dlouhou životnost. Automatické mazání řetězu a průhled na olejové nádrži navíc usnadňují údržbu.

Dvojité jištění

Dvojité jištění

Díky systémové brzdě a ochranné cloně na ruce s rychlým zastavením řetězu nabízí v každé situaci nejvyšší bezpečnost – pro pohodlnou práci bez nehody.

Technická specifikace

Typ pohonu Elektrický
Výkon motoru ve wattech 2200 W
Hmotnost netto v kg 5.4 KG
Rozměr výška v cm bez kartónu 23.8 CM
Rozměr hloubka v cm bez kartón 20 CM
Hmotnost brutto v kg 7.3 KG
Rozměr délka v cm bez kartónu 92 CM
Maximální rychlost řetězu 15.5
Napínání řetězu bez nářadí
Délka krabice v cm 57.5 CM
Typ struny poloviční klín
Garantovaná hlučnost [db (A)] 108
Pilový řetěz 3/8"
Délka nože v cm 40 CM
Členění 3/8"
Produktová řada Premium
Značka AL-KO
Návod k produktu Manuál (6.72MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (112.19KB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.