MT 130 - HTA

Produktové číslo: 127636 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Nástavec pro solo® od AL-KO benzínové multitool MT 130
  • Otočný protiběžný nůž s délkou čepele 60 cm
  • Řezný průměr až 25 mm
  • 11násobné rychlé nastavení úhlu stisknutím tlačítka
  • Nastavitelný o 270 stupňů

Rozšiřte své benzínové multifunkční nářadí solo® by AL-KO 130 MT o nástavec plotostřih HTA 130 MT

S tímto plotostřihem můžete rozšířit oblast použití na vaší zahradě. Díky rychlovýměnnému systému se z vašeho benzínového křovinořezu během chvíle stane plotostřih. Flexibilní nastavení úhlu s velkou délkou řezu Díky flexibilnímu nastavení úhlu je zaručena velká pracovní plocha. Snadno ovladatelné nastavení úhlu je zvláště užitečné pro živé ploty různých výšek nebo živé ploty, které jsou obtížně dosažitelné. Funkce 11násobného nastavení úhlu umožňuje pracovní poloměr cca 180 stupňů. Extra dlouhý, 60 cm protiběžný nůž zajišťuje rychlý postup práce. Oboustranná řezací čepel zajišťuje čistý řez.

S přídavným nástavcem MTA 130 MT (č. položky 127637) dosáhnete ještě výše.

Kupte si nástavec plotostřih solo® by AL-KO HTA 130 MT

Nástavec HTA 130 MT můžete zakoupit v našem internetovém obchodě nebo u specializovaného prodejce. Pokud byste chtěli své benzínové multifunkční nářadí rozšířit o nástavec na prořezávání tyčí, CSA 130 MT, je k dispozici pod výrobním číslem 127635.

...

Technická specifikace

Produktové číslo 127636
Kód zboží EAN 4003718063042
Hmotnost brutto v kg 3.78 KG
Nastavení úhlu ano
Produktová řada PREMIUM pro
Značka solo® by AL-KO

Žací ústrojí

Délka řezu v mm 600 MM
Princip sečení protiběžný bezpečnostní nůž

Návody k produktu

Návod k produktu Manuál (2.94MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (137.37KB)
Prod. č.: 127637 Nedostupné
699,00 Kč
Včetně 21% DPH plus delivery charges

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.