Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že všechny objednávky došlé po 14.12.2023 budeme odesílat nejdříve 02.01.2024, děkujeme za pochopení.

Nůž mulčovací 130 MT

Produktové číslo: 127641 Skladem
Včetně 21% DPH, Náklady na dopravu přidat Náklady na dopravu
  • 2-zubý nůž vhodný pro solo® by AL-KO multitool MT 130
  • Robustní provedení se zahnutými konci pro lepší funkci sekání
  • Šířka záběru 25,4 cm

Zákazníci také často kupují...

Prod. č.: 127641
298,00 Kč
Tento produkt
Prod. č.: 127633 Podrobnosti
1 990,00 Kč
Omezené množství

Celková cena za všechny produkty

2 288,00 Kč *

Vysoce kvalitní příslušenství

Robustní 2-zubý ocelový nůž je vhodný pro benzínové multifunkční nářadí solo® by AL-KO 130 MT. Ideální pro vysokou a hustou vegetaci včetně husté dlouhé trávy, plevele a ostružiní.

Kupte si mulčovací nůž pro multitool solo® by AL-KO

Mulčovací nůž zakoupíte u nás v internetovém obchodě nebo u specializovaného prodejce. Pod položkou č. 112906 máte k dispozici čepel nože se 3 zuby.

Technická specifikace

Typ pohonu Benzínový
Hmotnost brutto v kg 0.4 KG
Délka krabice v cm 31 CM
Značka solo® by AL-KO

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.