Nůž mulčovací 130 Mt SBA

Produktové číslo: 127641 Skladem
Včetně 21% DPH, Náklady na dopravu přidat Náklady na dopravu
  • 2-zubý nůž vhodný pro solo® by AL-KO multitool MT 130
  • Robustní provedení se zahnutými konci pro lepší funkci sekání
  • Šířka záběru 25,4 cm

Zákazníci také často kupují...

399,00 Kč
Tento produkt
1 990,00 Kč
Omezené množství
6 490,00 Kč
Omezené množství

Celková cena za všechny produkty

8 879,00 Kč *

Vysoce kvalitní příslušenství

Robustní 2-zubý ocelový nůž je vhodný pro benzínové multifunkční nářadí solo® by AL-KO 130 MT. Ideální pro vysokou a hustou vegetaci včetně husté dlouhé trávy, plevele a ostružiní.

Kupte si drtič solo® by AL-KO a jeho alternativy

Mulčovací nůž zakoupíte u nás v internetovém obchodě nebo u specializovaného prodejce. Pod položkou č. 112906 máte k dispozici čepel nože se 3 zuby.

Technická specifikace

31 CM
Značka solo by AL-KO
Hmotnost brutto v kg 0.4 KG
Návod k produktu Manuál (2.94MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (137.37KB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.