GTA 4030 Li 36V

Produktové číslo: 113614 Omezené množství
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Vyžínací nástavec pro AL-KO 36 V Multitool MT 40 Li
  • Pracovní šířka 30 cm s nylonovou strunou
  • Jednoduché nastavení délky struny díky systému Tipp-Automatik
  • Doba provozu až 60 minut
  • Lehký a obratný – včetně přídavné rukojeti

Zákazníci také často kupují...

Prod. č.: 113614
1 590,00 Kč
Tento produkt
Prod. č.: 113611 Podrobnosti
1 290,00 Kč
Omezené množství

Celková cena za všechny produkty

2 880,00 Kč

Včetně 21% DPH plus delivery charges

 

Lehký a obratný vyžínací nástavec pro AL-KO 36 V Multitool (MT 40 Li/MT 36 Li) umožňuje ergonomickou práci s vyžínačem

Strunová sekačka AL-KO HTA 4045 Li 36V

Systém 36 V Multitool Vás nadchne díky flexibilitě a všestrannosti, kterou zaručují praktické nástavce. Několika pohyby vyrobíte pomocí vyžínacího nástavce a základní jednotky strunovou aku sekačku. Zahnutá hřídel a přídavná rukojeť umožňují příjemnou práci. Ochranná hrazda zamezuje nadměrnému opotřebení struny při práci u zdí a plotů a chrání také rostliny pře nechtěným poškozením.

Kupte si vyžínací nástavec GTA 4030 Li

Vyžínací nástavec GTA 4030 můžete koupit přímo v našem Webshopu, nebo u našich prodejců. Jedná se o perfektní rozšíření, pokud již produkty systému AL-KO 36 V Multitool MT 40 (Objednací číslo: 113611) nebo předchozího modelu MT 36 vlastníte a potřebujete silnou a efektivní strunovou sekačku.

...

Technická specifikace

Produktové číslo 113614
Kód zboží EAN 4003718058499
Hmotnost netto v kg 1.8 KG
Nastavení závitu automaticky poklepem
Garantovaná hlučnost [db (A)] 96
Pracovní šířka struny v cm 30 CM
Značka AL-KO
Produktová řada Comfort

Zdroj energie

Typ pohonu AKU
Akumulátorová řada AL-KO 36 V

Ovládání

Nastavitelná rukojeť ano

Návody k produktu

Návod k produktu Manuál (3.2MB)
Včetně 21% DPH plus delivery charges

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.