BCA 4030 Li 36V

Produktové číslo: 113615 Skladem
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Lehký, praktický nástavec křovinořez pro základní jednotku MT 40 Li 36V
  • Struna / žací hlava pro přesné vyžínání a sečení
  • Šířka záběru až 30 cm
  • Snadné vedení s automatickým poklepem a variabilní přídavnou rukojetí
  • Tichý, bez emisí a nezávislý na síti se základním zařízením MT 40 napájeným z baterie z rodiny EnergyFlex

Křovinořez AL-KO BCA 4030 Li 36V

Máte-li multiitool AL-KO 36 V MT 40, můžete pohonnou jednotku snadno přeměnit pomocí nástavce AL-KO 36 V BCA 4030 na malý, šikovný a lehký akumulátorový vyžínač trávy nebo křovinořez. Díky systému rychlé výměny bez použití nářadí lze nástavec nasadit během okamžiku. Přechod od strunové hlavy přes přesné vyžínání na okraji trávníku, v rozích, kolem stromů atd. na robustní kovový nůž na sekání hustých luk a trávy je také možný bez nářadí. S lehkým nástavcem s nízkými vibracemi můžete sekat a sekat přesně jako skutečný křovinořez. Díky bateriovému provozu základního zařízení máte vysokou míru volnosti pohybu, aniž byste se museli starat o vedení kabelů. Používá se tiše, bez emisí a snadno se udržuje – a může probíhat nezávisle na pevných dobách odpočinku. Po demontáži lze základní jednotku MT 40 i nástavec BCA 4030 přepravovat a skladovat velmi prostorově úsporným způsobem.

Technické údaje křovinořezu AL-KO 36 V BCA 4030 Naprosto všestranné díky výměnné stříhací hlavě: 23 cm dlouhá kovová čepel vám umožní snadno se prodírat i hustou trávou a kořeny. V mžiku ji však vystřídá šetrná strunová hlava se šířkou záběru až 30 cm. Optimální délku nitě nastavíte automatickým posuvem během sekání jednoduchým poklepáním vyžínací hlavou na zem. Nástavec křovinořezu AL-KO 36 V BCA 4030 má celkovou hmotnost 4,2 kg včetně základní jednotky a baterie a velmi snadno se používá. Baterie EnergyFlex 40 V / 5 Ah s Li-ion technologií poskytuje dostatek energie na 40 minut sekání / vyžínání - ideální pro zahradu doma.

Kupte si nástavec křovinořez AL-KO BCA 4030 Li 36V

Křovinořezový nástavec AL-KO BCA 4030 můžete zakoupit u nás v našem internetovém obchodě nebo u specializovaného prodejce.

...

Technická specifikace

Produktové číslo 113615
Kód zboží EAN 4003718058505
Hmotnost netto v kg 1.8 KG
Délka krabice v cm 81 CM
Garantovaná hlučnost [db (A)] 96
Pracovní šířka struny v cm 30 CM
Pracovní šířka nože v cm 23 CM
Značka AL-KO
Produktová řada Comfort

Power supply

Typ pohonu AKU
Akumulátorová řada AL-KO 36 V
Prod. č.: 113479 Nedostupné
279,00 Kč
Prod. č.: 113478 Nedostupné
279,00 Kč
Včetně 21% DPH plus delivery charges

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.