Náhradní cívka se strunou GTLi 18V , GT2025

Produktové číslo: 112969 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, plus delivery charges
113535
AKU strunová sekačka AL-KO 18 V GT 2025 Podrobnosti
113633
AKU strunová sekačka AL-KO 18 V GT 2025 + BATERIE Podrobnosti
Náhradní cívka se strunou pro modely: GTLi 18 V GT 2025 18 V
...

Technická specifikace

Produktové číslo 112969
Kód zboží EAN 4003718045758
Průměr struny v mm 1.65 MM
Značka AL-KO

Cutting System

Délka struny v cm 500 CM

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.