Nabíječka Baterií 36v 3a solo® by AL-KO 36 V

Produktové číslo: 127391 Omezené množství
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma

Zákazníci také často kupují...

1 570,00 Kč
Tento produkt
4 590,00 Kč
Omezené množství

Celková cena za všechny produkty

6 160,00 Kč *

Prod. č.: 127388 Nedostupné
9 990,00 Kč *
Prod. č.: 127389 Nedostupné
11 590,00 Kč *
Příruční nabíječka pro akumulátor solo® by AL-KO 36 V 36 V / 7,5 Ah.

Technická specifikace

Značka solo by AL-KO
Typ pohonu AKU
Akumulátorová řada AL-KO Power 36V
Produktová řada PREMIUM pro
Návod k produktu Manuál (1015.74KB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.