CSA 4220.2 Li 36V

Produktové číslo: 127643 Omezené množství
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Vysoký nástavec s řetězovou pilou pro solo® by AL-KO multitool MT 42.2
  • Vysoce kvalitní lišta Oregon a speciální řetěz s roztečí 3/8"
  • Výkonný bezkomutátorový elektromotor
  • Práce bez únavy díky nízké hmotnosti
  • Nastavení úhlu řezu pohodlně stisknutím tlačítka

Rozšiřte své akumulátorové multifunkční nářadí solo® by AL-KO MT 42.2 o nástavec CSA 4220.2 Li výškový prořezávač

Akumulátorové prořezávání stromů bez emisí s prodlouženým nástavcem CSA 4220.2 Li
Pokud vlastníte akumulátorové multifunkční nářadí solo® by AL-KO MT 42.2, jednoduše přeměňte základní nářadí výškový prořezávač s nástavcem CSA 4220.2.
 

Flexibilní nastavení úhlu pomocí vysoce kvalitního řezacího zařízení

 
Díky flexibilnímu nastavení úhlu je zaručen velký pracovní rozsah. Nastavení úhlu, které lze velmi snadno nastavit stisknutím tlačítka, si přijde na své zejména u stromů s mnoha úhly. Díky systému rychlé výměny bez použití nářadí lze nástavec vyměnit během okamžiku - a prořezávání může začít.
Kvalitní 25 cm lišta včetně 3/8 palcového speciálního řetězu kvalitní značky Oregon umožňuje snadné prořezávání větví ve velkých výškách. Lehká konstrukce vysoce kvalitních komponentů vám umožní pracovat bez únavy a bez poškození vašeho těla - dokonce i nad hlavou. Automatické mazání řetězu šetří čas při práci – jednoduše naplňte 120ml olejovou nádržku a máte hotovo.
 
Díky akumulátorovému provozu základní jednotky je dán velký akční rádius s velkou volností pohybu, aniž byste museli věnovat pozornost délce nebo poloze kabelu. Jednotka je tichá a bez emisí – a lze ji proto používat nezávisle na pevných dobách odpočinku. Zařízení se navíc snadno udržuje. S přídavným nástavcem MTA 42.2 (kat.č. 127647) dosáhnete ještě výše.
 

Kupte si solo® od AL-KO výškový prořezávač CSA 4220.2 Li

 
Vysoký nástavec na nůžky CSA 4220.2 můžete zakoupit u nás v internetovém obchodě nebo u specializovaného prodejce. Pokud byste chtěli své multifunkční nářadí MT 42.2 rozšířit o nástavec na plotostřih HTA 4245.2, je k dispozici pod  číslem 127646
...

Technická specifikace

Produktové číslo 127643
Kód zboží EAN 4003718063080
Hmotnost netto v kg 2.1 KG
Hmotnost brutto v kg 3.1 KG
Napínání řetězu bez nářadí
Typ struny poloviční klín
Garantovaná hlučnost [db (A)] 96
Pilový řetěz 3/8"
Členění 3/8" special
Nastavení úhlu ano
Produktová řada PREMIUM pro
Značka solo® by AL-KO

Zdroj energie

Typ pohonu AKU
Akumulátorová řada AL-KO 36 V
Kompatibilní baterie 113280, 113524
Pracovní doba 4 Ah v min 83 MIN
Pracovní doba 5 Ah v min 103 MIN

Žací ústrojí

Maximální rychlost řetězu 14
Délka nože v cm 20 CM

Návody k produktu

Návod k produktu Manuál (12.45MB)
Prod. č.: 127647 Nedostupné
829,00 Kč
Včetně 21% DPH plus delivery charges

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.