MH 770

Produktové číslo: 113971 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Ideální pro kypření půdy a kultivaci v záhonech
  • Včetně bočních okrajových disků pro ochranu výsadby
  • Ergonomická vodicí lišta, stranově a výškově nastavitelná bez použití nářadí
  • 3násobně výškově nastavitelná brzdová ostruha pro nastavení správné pracovní hloubky
  • K dispozici příslušenství pro další zpracování půdy
  • Transportní kolo lze pohodlně a bez nářadí složit

Variabilní v provozu - benzínový motorový kultivátor AL-KO MH 770 Comfort

Motorový kultivátor MH 770 Comfort je vaším robustním pomocníkem pro efektivní a časově nenáročné využití vašich obdělaných ploch. Ať už při kultivaci, provzdušňování nebo kypření půdy: S tímto motorovým kultivátorem půdu před setím dobře připravíte, nakypříte a zapracujete do ní živiny, hnojivo nebo čerstvou ornici. Mimořádný komfort obsluhy zajišťuje ergonomická vodicí lišta, kterou lze variabilně a bez nářadí nastavit do strany a výšky. Pokud je lišta nastavena do strany, lze plochu pohodlně zpracovávat, aniž by bylo nutné šlapat na již zpracovanou a tím prokypřenou půdu. Ochranné kotouče, které jsou součástí dodávky, omezují pracovní plochu a zajišťují tak účinnou ochranu stávající výsadby.

Vícenásobné použití - žádný problém K tomuto stroji lze současně připojit více příslušenství, jako je rýhovací pluh, pluh na brambory nebo záhonový pluh. Pro lepší trakci se doporučuje při použití pluhů připevnit ocelovou sadu kol, která je rovněž nabízena.

Motorový kultivátor MH 770 Comfort poskytuje výkonnou podporu při práci na větších plochách. Se dvěma rychlostními stupni vpřed snadno přizpůsobíte pracovní rychlost a výsledek štípání svým požadavkům. Zpětný chod usnadňuje manévrování a umožňuje ovládání bez námahy. S pracovní šířkou 77 cm a šesti sadami sekacích nožů můžete dosáhnout pracovní hloubky až 33 cm. Protože aktivně pracující, speciálně tvarované čtyři kypřicí nože jsou výborně navrženy pro zpracování půdy - a s motorem 3,45 kW má model silný zátah i na těžkých půdách. Vodicí ostruha udržuje stroj ve stopě. Ideální pro práci v jemném držení těla je obzvláště stabilní, ergonomická vodicí tyč. Přepravní kolo lze snadno nastavit z pracovní do přepravní polohy bez potřeby nářadí. Bezpečnost je klíčová: bezpečnostní ruční páka účinně zabraňuje nechtěnému otáčení sekacích nožů. Vysoce kvalitní kryt sekacích nástrojů z robustního ocelového plechu navíc chrání obsluhu nářadí před odletujícími kameny a půdou.

Kupte si AL-KO MH 770 Comfort Benzínový kultivátor

Kupte si nyní výkonný kultivátor MH 770 Comfort v našem internetovém obchodě nebo u některého z našich specializovaných prodejců. Pokud chcete menší a kompaktnější kultivátor, doporučujeme stroj MH 360 (výr.č. 113969).

...

Technická specifikace

Produktové číslo 113971
Kód zboží EAN 4003718063226
Hmotnost netto v kg 67 KG
Hmotnost brutto v kg 79 KG
Délka nože v cm 33 CM
Počet žacích nožů 8 ST
Produktová řada Comfort
Značka AL-KO

Systém sečení

Pracovní šířka v cm 77 CM

Pracovní plocha

Vhodná plocha do m² 670 QM

Pohonný systém

Pohon 1 rychlostní stupeň vpřed / 1

Motor

Automatický sytič ne
Elektrický start ne
Objem v ccm 196
Výkon v kW 3.45 KW
Primer ano

Návody k produktu

Návod k produktu Manuál (8.56MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (110.06KB)
Prod. č.: 113975 Nedostupné
899,00 Kč
Prod. č.: 113977 Nedostupné
1 290,00 Kč
Prod. č.: 113973 Nedostupné
659,00 Kč
Prod. č.: 113807 Skladem
329,00 Kč
Včetně 21% DPH plus delivery charges

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.