Kultivátor Benz. Mh 350-4

Produktové číslo: 112644 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
Snadno ovladatalné motorové kultivátory ke kypření půdy a přípravě výsevu. Pro zapracování rozdrceného materiálu, hnojiva nebo rašeliny. Aktivní kypřící nože. Silný tah i u tvrdých a těžkých lepivých zemin.

Výhody

Neúmyslnému otáčení kypřicího nože se zabraňuje blokační bezpečnostní pákou.

Individuálně nastavitelné řídicí držadlo na kteroukoliv výšku obsluhy pečuje o práci bez námahy. Možnost vybočení držadla na stranu (MH 5001 R) dovoluje navíc práci bez vstupu na již zkultivovanou plochu.

Speciálně tvarované kultivační nože kombinované s motory s vysokým tahem jsou zárukou efektivního, jemně rozmělněného zpracování půdy.

Technická specifikace

Značka AL-KO
Produktová řada Comfort
Pracovní šířka v cm 35 CM
Model motoru B&S Series 450E
Výkon v kW 1.7 KW
Objem v ccm 125
Typ motoru 4-taktní
Počet otáček v ot./min 3100
Elektrický start ne
Automatický sytič ano
Délka nože v cm 25 CM
Hodnota vibrací (m/s^2) 5.5
Rozměr délka v cm bez kartónu 64 CM
Garantovaná hlučnost [db (A)] 93
Akustický tlak v LpA[dB(A)] 77
Počet žacích nožů 4 ST
Rozměr výška v cm bez kartónu 45 CM
Rozměr hloubka v cm bez kartón 38 CM
Akustický výkon LwA[dB(A)] 92
Odchylka KpA [dB (A)] 1
Hmotnost netto v kg 26 KG
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)
Nastavení staženého souboru Manuál 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.