TL 1820 18V

Produktové číslo: 113928 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení
  • Prostorově úsporné skladování díky dělené hřídeli
  • Akumulátorové zpracování půdy, drcení, kypření, pletí
  • Perfektní manipulace díky velmi nízké hmotnosti
  • Indikátor nabití baterie v rukojeti
  • 4nožová kovová čepel pro efektivní práci v zeleninové zahradě

Akumulátorový kultivátor AL-KO TL 1820 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE

S akumulátorovým kultivátorem TL 1820 máte lehkého a bezemisního pomocníka pro vaši zeleninovou zahrádku. Drcení, kypření a odplevelení jsou oblasti použití tohoto půdního kultivátoru. Díky nízké hmotnosti je zaručena práce bez únavy. Úspora místa během okamžiku díky dělitelné hřídeli. Bezšňůrová svoboda pro bezpečné a flexibilní použití v kteroukoli dobu.

Technické údaje bateriového kultivátoru AL-KO TL 1820

Robustní 4hvězdičkové kovové nože zkultivují vaši zeleninovou zahrádku s pracovní šířkou 200 mm a průměrem nože 150 mm. Díky nízké hmotnosti 3,8 kg vč. baterie, můžete pracovat s menší únavou. Uzavřená rukojeť po celém obvodu také zajišťuje dobrou manipulaci.
Máte přístup k různým dobám chodu a nabíjení, protože je na výběr ze čtyř různých velikostí akumulátorů. Můžete si vybrat mezi 2,5 / 4 / 5 a 6 Ah. Akumulátor se dobíjí mezi 60 a 130 minutami. (V závislosti na kapacitě). Pro ještě rychlejší nabíjení lze použít i rychlonabíječku baterií FC100 Li). Li-Ion akumulátor je velmi odolný, nenáročný na údržbu a snadno a pohodlně se nabíjí každý bez samovybíjení nebo paměťového efektu.

Naše dvouletá záruka výrobce zahrnuje také akumulátor tohoto zařízení.

Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky.

S řadou akumulátorů AL-KO 18 V Bosch Home & Garden compatible jste díky našemu četnému zahradnímu nářadí dokonale vybaveni pro každou aplikaci. Akumulátory a nabíječky jsou navíc kompatibilní se všemi nástroji různých výrobců, které pracují se systémem dobíjecích baterií Bosch 18 V Home and Garden.

Kupte si kultivátor AL-KO TL 1820 18V

Akumulátorový půdní kultivátor AL-KO TL 1820 zakoupíte u nás v našem internetovém obchodě nebo u specializovaného prodejce. Je to lehká aku alternativa k ruční motyčce a rýči.

...

Technická specifikace

Produktové číslo 113928
Kód zboží EAN 4003718062526
Hmotnost netto v kg 2.85 KG
Pracovní hloubka v cm 7 CM
Rozměr výška v cm bez kartónu 30.9 CM
Hmotnost brutto v kg 4.2 KG
Rozměr délka v cm bez kartónu 152 CM
Rozměr hloubka v cm bez kartón 25.5 CM
Délka nože v cm 15 CM
Počet žacích nožů 4 ST
Produktová řada Comfort
Značka AL-KO

Zdroj energie

Typ pohonu AKU
Doba nabíjení 4 Ah v min 80 MIN
Doba nabíjení 5 Ah v min 100 MIN
Pracovní doba 2,5 Ah v min 60 MIN
Pracovní doba 4 Ah v min 95 MIN
Pracovní doba 5 Ah v min 105 MIN

Systém sečení

Pracovní šířka v cm 20 CM

Návody k produktu

Návod k produktu Manuál (6.22MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (140.39KB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.