Garáž Robolinho® GEN III

Produktové číslo: 119990 Skladem
Odešleme nejpozději 20.06.2024
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Poskytuje ochranu před povětrnostními vlivy
  • Praktická odklápěcí střecha.

Garáž pro robotickou sekačku Robolinho® Gen III

Nový kryt z plastu odolného proti UV záření optimálně chrání všechny robotické sekačky Robolinho® před povětrnostními vlivy během nabíjení a doby nečinnosti, aniž by zasahoval do funkčních procesů. Díky praktickému skládacímu mechanismu je také zaručen snadný přístup k uživatelskému rozhraní robotické sekačky. Západka také fixuje střechu v otevřené poloze.

Vhodný pro všechny modely Robolinho®
300 E, 500 E, 500 W, 700 W, 1200 W a 2000 W
350, 550, 520, 822, 1423, 2323 W,
včetně upevňovacích kolíků pro pevné ukotvení na trávníku. Rozměry š x v x h: 60x57x39 cm

...

Technická specifikace

Produktové číslo 119990
Kód zboží EAN 4003718356267
Hmotnost netto v kg 4 KG
Rozměr výška v cm bez kartónu 400 CM
Rozměr délka v cm bez kartónu 600 CM
Rozměr hloubka v cm bez kartón 600 CM
Hmotnost brutto v kg 5 KG
Produktová řada Comfort
Značka AL-KO

Návody k produktu

Návod k produktu Manuál (1012.21KB)
Manuál (1.86MB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.