Fréza Sněhová Benz. Snowline 560 II

Produktové číslo: 112933 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Výkonný, úsporný benzínový motor s ručním startováním
  • Volitelný přepínatelný pohon kol
  • Sníh je odhazován až do vzdálenosti 15 m
  • Bezpečný postup s pneumatikami s hlubokým vzorkem
  • Ideální pro pohodlné odklízení sněhu kolem domu a dvora, stejně jako na menších parkovištích a skladovacích plochách.

S naší sněhovou frézou je cesta vždy průjezdná. Nová sněhová fréza AL-KO Snow Line 560 II s pracovní šírkou 56 cm je ideální k odstranění sněhu na úzkých cestách a chodnících. Kvalitní velké pneumatiky s hlubokým vzorkem i při extrémních podmínkách zaručí optimální jízdní vlastnosti a snadnou ovladatelnost sněhové frézy. Rozsah pěti rychlostních stupňů vpřed a dvou vzad dovoluje plynulou regulaci pohonu kol. Silný horizontální motor s výkonem 4 kW se nezastaví ani v přívalech sněhu. Startování motoru se provádí ručně. Vyhazovací komínek je otočný o 190° a umožňuje ohazovat sníh do vzdálenosti až 10 - 15 m.  

Zimní práce bez námahy s benzínovou sněhovou frézou 560 II

Benzínová sněhová fréza 560 II SnowLine promění namáhavou zimní službu v téměř nenáročnou činnost na čerstvém vzduchu. Raději sníh odfrézujte, než abyste ho odhazovali lopatou na sníh. I velké množství odklízeného a ztvrdlého sněhu tento model snadno zvládá. Můžete si také užít komfortní funkce, jako je ergonomická dlouhá rukojeť nebo přepínatelný pohon. Díky sofistikované technologii motoru a frézy je naše sněhová fréza spolehlivým, extrémně silným partnerem pro chladné zasněžené dny.
Technické detaily benzínové sněhové frézy 560 II
Výkonný motor sněhové frézy s výkonem 4,0 kW a kubaturou 182 ccm nabízí díky technologii OHV s horními ventily vynikající účinnost, která se odráží v ekonomické spotřebě. Šířka odklízení je 56 cm, výška nasávání sněhu 51 cm a podle stavu je sníh dopravován až 15 m otočným odhazovacím žlabem. Pohon kol je na tom nezávislý, takže sněhová fréza je stále v pohybu a neustále odklízejí sníh. Pneumatiky s hroty zajišťují dobrou trakci a snadnou ovladatelnost i za nepříznivých podmínek. S 2-stupňovou (šnek a oběžné kolo) sněhovou frézou SnowLine 560 II se obzvlášť snadno manipuluje díky výkonnému motoru OHV vhodnému do zimy a přepínatelnému pohonu kol s 5 rychlostními stupni vpřed a 2 vzad. S tažným startérem lze sněhovou frézu snadno nastartovat i v obzvláště chladných zimních dnech.

Kupte si benzínovou sněhovou frézu 560 II SnowLine a její alternativy

Benzínovou sněhovou frézu 560 II SnowLine kupte nyní v našem internetovém obchodě nebo u některého z našich specializovaných prodejců. Je ideálním partnerem pro odklízení sněhu na příjezdových cestách a chodnících.

Výhody

Úsporné ve spotřebě

Úsporné ve spotřebě

Silné motory sněhových fréz nabízí díky technologii OHV s ventily uloženými v hlavě válce vynikající účinnost, která umožňuje výrazné zvýšení výkonu při nižší spotřebě.

Úklid sněhu bez námahy

Úklid sněhu bez námahy

Sníh lze bez námahy díky otočnému výhozovému komínu odhodit až do vzdálenosti 15-ti metrů. Pohon kol je nezávislý na vrstvě odfrézovávaného sněhu.

Robustní a spolehlivá

Robustní a spolehlivá

Díky silným a zimě odolným OH V-motorům a vypínatelnému pojezdu jsou dvoustupňové sněhové frézy SnowLine 560 II, 620 II, 620 E II, 700 E a 760 TE rychle použitelné.Ještě pohodlnější jsou frézy (700 E, 760 TE ) a s elektrickým startérem (620 E II, 700 E, 760 TE ), u kterých je zabezpečen rychlý start i při mrazivých teplotách. Protože sněhové frézy mají záběr až 76 cm, je sníh v krátké době odklizen.

Technická specifikace

Typ pohonu Benzínový
Objem v ccm 182
Výkon v kW 4 KW
Počet otáček v ot./min 2000
Hmotnost netto v kg 65 KG
Elektrický start ne
Rozměr délka v cm bez kartónu 132 CM
Rozměr hloubka v cm bez kartón 60 CM
Hmotnost brutto v kg 70 KG
Rozměr výška v cm bez kartónu 112 CM
Objem palivové nádrže v l 3 L
Primer ano
Vyhřívané rukojeti ne
Délka krabice v cm 89 CM
Garantovaná hlučnost [db (A)] 102
Automatický sytič ano
Produktová řada Comfort
Značka AL-KO
Návod k produktu Manuál (32.08MB)
Manuál (12.41MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (1.56MB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.