SnowLine 560 II

Produktové číslo: 112933 Tato položka je nedostupná
Opět dostupné: 23.07.2024
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Výkonný, úsporný benzínový motor s ručním startováním
  • Volitelný přepínatelný pohon kol
  • Sníh je odhazován až do vzdálenosti 15 m
  • Bezpečný postup s pneumatikami s hlubokým vzorkem
  • Ideální pro pohodlné odklízení sněhu kolem domu a dvora, stejně jako na menších parkovištích a skladovacích plochách.

S naší sněhovou frézou je cesta vždy průjezdná. Nová sněhová fréza AL-KO Snow Line 560 II s pracovní šírkou 56 cm je ideální k odstranění sněhu na úzkých cestách a chodnících. Kvalitní velké pneumatiky s hlubokým vzorkem i při extrémních podmínkách zaručí optimální jízdní vlastnosti a snadnou ovladatelnost sněhové frézy. Rozsah pěti rychlostních stupňů vpřed a dvou vzad dovoluje plynulou regulaci pohonu kol. Silný horizontální motor s výkonem 4 kW se nezastaví ani v přívalech sněhu. Startování motoru se provádí ručně. Vyhazovací komínek je otočný o 190° a umožňuje ohazovat sníh do vzdálenosti až 10 - 15 m.  

Zimní práce bez námahy s benzínovou sněhovou frézou AL-KO Snowline 560 II

Benzínová sněhová fréza 560 II SnowLine promění namáhavou zimní službu v téměř nenáročnou činnost na čerstvém vzduchu. Raději sníh odfrézujte, než abyste ho odhazovali lopatou na sníh. I velké množství odklízeného a ztvrdlého sněhu tento model snadno zvládá. Můžete si také užít komfortní funkce, jako je ergonomická dlouhá rukojeť nebo přepínatelný pohon. Díky sofistikované technologii motoru a frézy je naše sněhová fréza spolehlivým, extrémně silným partnerem pro chladné zasněžené dny.
Technické detaily benzínové sněhové frézy 560 II
Výkonný motor sněhové frézy s výkonem 4,0 kW a kubaturou 182 ccm nabízí díky technologii OHV s horními ventily vynikající účinnost, která se odráží v ekonomické spotřebě. Šířka odklízení je 56 cm, výška nasávání sněhu 51 cm a podle stavu je sníh dopravován až 15 m otočným odhazovacím žlabem. Pohon kol je na tom nezávislý, takže sněhová fréza je stále v pohybu a neustále odklízejí sníh. Pneumatiky s hroty zajišťují dobrou trakci a snadnou ovladatelnost i za nepříznivých podmínek. S 2-stupňovou (šnek a oběžné kolo) sněhovou frézou SnowLine 560 II se obzvlášť snadno manipuluje díky výkonnému motoru OHV vhodnému do zimy a přepínatelnému pohonu kol s 5 rychlostními stupni vpřed a 2 vzad. S tažným startérem lze sněhovou frézu snadno nastartovat i v obzvláště chladných zimních dnech.

Kupte si benzínovou sněhovou frézu SnowLine 560 II

Benzínovou sněhovou frézu 560 II SnowLine kupte nyní v našem internetovém obchodě nebo u některého z našich specializovaných prodejců. Je ideálním partnerem pro odklízení sněhu na příjezdových cestách a chodnících.

...

Technická specifikace

Produktové číslo 112933
Kód zboží EAN 4003718045154
Hmotnost netto v kg 65 KG
Rozměr délka v cm bez kartónu 132 CM
Hmotnost brutto v kg 70 KG
Rozměr hloubka v cm bez kartón 60 CM
Rozměr výška v cm bez kartónu 112 CM
Garantovaná hlučnost [db (A)] 102
Produktová řada Comfort
Značka AL-KO

Zdroj energie

Typ pohonu Benzínový

Ovládání

Vyhřívané rukojeti ne

Motor

Automatický sytič ano
Objem palivové nádrže v l 3 L
Elektrický start ne
Objem v ccm 182
Počet otáček v ot./min 2000
Výkon v kW 4 KW
Primer ano

Návody k produktu

Návod k produktu Manuál (32.08MB)
Manuál (12.41MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (1.56MB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.