Elektrický vertikutátor SOLO 516

Produktové číslo: 127374 Skladem
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
Elektrický vertikutátor 516 svými 15 stabilními dvojitými ocelovými čepelemi na pracovní šířce 36 cm spolehlivě odstraňuje plevel a mech z podloží trávy. Tím trávník opět získává dostatek „vzduchu k dýchání“ a je otevřen pro příjem hnojiva.

Technická specifikace

73 CM
Výkon motoru ve wattech 1800 W
Značka solo by AL-KO
Nastavitelná výška rukojeti ano
Sklopná rukojeť ano
Vhodná plocha do m² 1000
Kola s kuličkovými ložisky ano
Materiál krytu ocel
Hmotnost netto v kg 29 KG
Produktová řada Comfort
Pracovní šířka frézy v cm 36 CM
Hmotnost brutto v kg 31 KG
Typ pohonu Elektrický
Průměr zadního kola v mm 200 MM
Počet ocelových nožů 15
Průměr předního kola v mm 200 MM
Možnost provzdušňování ne
Materiál sběrného koše Tkanina
Objem sběrného koše v litrech 40 L
Garantovaná hlučnost [db (A)] 79
Ukazatel naplnění koše ne

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.