Dětská Sekačka - Minimower

Produktové číslo: 112733 Omezené množství
Odešleme nejpozději 19.06.2024
Včetně 21% DPH, . .
  • Plastová dětská sekačka
  • Mechanická hračka pro rozvoj pohybu a motoriky
  • Zelené pelety ve sběrném koši imitují posečenou trávu

…Dětská sekačka na trávu se sběrným boxem a hlukem jako při sečení.
Zde mohou děti sekat trávník jako dospělí.
Posečená tráva je ve sběrném boxu dokonale imitována rozvířenými peletami.

...

Technická specifikace

Produktové číslo 112733
Kód zboží EAN 4003718041309
Hmotnost netto v kg 1 KG
Značka AL-KO

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.