DRAIN 9500 Easy

Produktové číslo: 113962 Skladem
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Nastavitelná spínací výška díky nastavitelnému plovákovému spínači
  • Stavitelná základna čerpadla
  • Integrovaný výstup čerpadla pro nejlepší výkon
  • Stabilní a dobře vyvážené čerpadlo
  • Různé možnosti připojení díky šroubovací kombinované přípojce
  • Široká základna s velkými nasávacími otvory

Kombinované ponorné čerpadlo DRAIN 9500 Easy na čistou a špinavou vodu

Kombinovaná základna čerpadla (nastavitelná patka čerpadla) činí DRAIN 9500 Easy vhodným pro čistou i špinavou vodu. Funkce špinavé vody se používá, když je potřeba odčerpat znečištěnou vodu, např. po povodni.

Díky velkému sacímu otvoru si DRAIN 9500 Easy bez námahy poradí i se znečištěnou vodou o zrnitosti až 25 mm.

DRAIN 9500 Easy si bez námahy poradí i se znečištěnou vodou o zrnitosti až 25 mm. Nastavitelná spínací výška díky 2polohové konzole Plovákový spínač lze nastavit do dvou poloh pro nepřetržitý, řízený i automatický provoz. V automatickém režimu se čerpadlo po dosažení minimální hladiny vody automaticky vypne.
Ponorné čerpadlo lze použít pro mobilní nebo stacionární odvodnění díky praktickému integrovanému madlu a nízké hmotnosti pouze kolem 4 kg.
Se svým výkonem 300 W je dopravní výška max. 6m a průtoku až 8 500 l/h, čerpání a přečerpávání vody je hotovo během okamžiku. Výstup čerpadla integrovaný do velké základny čerpadla zajišťuje nejlepší výkon.

Flexibilní díky šroubovacímu kombinovanému konektoru na výstupu čerpadla. Výstup čerpadla má velikost 1,25 palce, což odpovídá asi 41,9 mm. Pomocí speciálně upravené hřídele motoru, která je vyrobena z odolné nerezové oceli Inox, a polypropylenového pouzdra vyztuženého skelnými vlákny je praktickému pomocníkovi zajištěna dlouhá životnost.

Poznámka: Ponorné čerpadlo není vhodné pro pitnou vodu, ale pouze pro užitkovou vodu a chlorovanou vodu (bazénovou vodu) do 35 °C. Není také vhodné pro použití ve vodovodních systémech. Stejně tak není vhodný pro použití ve slané vodě, vodě s agresivními chemikáliemi nebo vodě obsahující písek. 

Kupte si ponorné čerpadlo AL-KO DRAIN 9500 Easy

Kupte si ponorné čerpadlo DRAIN 9500 nyní v našem internetovém obchodě nebo u některého z našich specializovaných prodejců. Pokud byste chtěli výkonnější ponorné čerpadlo, doporučujeme ponorné čerpadlo DRAIN 10000 Comfort (č. výr. 112825).

...

Technická specifikace

Produktové číslo 113962
Kód zboží EAN 4003718062953
Maximální průtok l/h 8500 LPH
Maximální dopravní výška v m 6 M
Maximální tlak v barech 0.6 BAR
Plošné sání až do mm 25 MM
Pohon čerpadla 1 oběžné kolo
Hmotnost netto v kg 4 KG
Maximální velikost zrna v mm 25 MM
Hmotnost brutto v kg 4 KG
Rozměr hloubka v cm bez kartón 170 CM
Rozměr délka v cm bez kartónu 200 CM
Rozměr výška v cm bez kartónu 300 CM
Délka krabice v cm 210 CM
Délka kabelu v m 10 M
Značka AL-KO
Produktová řada Classic

Power supply

Typ pohonu Elektrický
Výkon motoru ve wattech 300 W

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.