Čelní zametací ústrojí FSD 100.5

Produktové číslo: 127315 Omezené množství
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Front-Scan-Tool für einfache Montage auf Solo von AL-KO Werkzeughalter
  • Nylonborsten
  • Sehr robustes Finish
  • Kehrbreite: 100 cm

    Unsere Werkzeughalter (Frontmäher) sind auch ideal als Frontkehrmaschinen geeignet. Rüsten Sie das Gerät einfach mit dem Frontscanner FSD 100.5 von AL-KO aus.

    Solo Frontend Scanner FSD 100.5 von AL-KO

    Solo von AL-KOs Frontkehrmaschine FSD 100.5 ist einfach am AL-KO Werkzeughalter zu montieren. Mit diesem 100 cm breiten Front-Scan-Tool können Sie große Bereiche wie Höfe oder Parkplätze effizient scannen. Für die Herstellung des Front-Scan-Werkzeugs wurden nur hochwertige Materialien wie Nylon verwendet, um eine lange Lebensdauer zu gewährleisten. P> .

Technická specifikace

Značka solo® by AL-KO
Návod k produktu Manuál (5.06MB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.