750 P Solo by AL-KO

Produktové číslo: 127141 Omezené množství
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Motor Briggs & Stratton typ 500E
  • Pracovní šířka 75 cm
  • Těleso z lisovaného ocelového plechu
  • Extra velký sběrný koš o objemu 200 litrů

Benzínový vysavač listí solo® by AL-KO 750P

Výkonný kolový zahradní vysavač s tělesem z ocelového plechu s práškovým nástřikem, ideální pro úklid větších ploch, jako jsou příjezdové cesty, chodníky a na zahradě. Aby i ty nejmenší koutky listí a nečistot byly volné
Technické detaily benzínového vysavače listí 750P Solo® by AL-KO 750 P, poháněný motorem Briggs & Stratton o výkonu 2,0 kW, účinně odstraní listí z vašich zahradních trávníků nebo cest. I když je listí mokré, bude 750 P generovat dostatečné sání, aby je odstranilo ze země díky výkonné vzduchové turbíně a shromáždilo je do sběrného vaku XL o objemu 200 litrů.
Pracovní výšku lze nastavit pomocí 4 různých nastavení, aby vyhovovala pracovnímu prostředí, a když je sběrný vak na listí plný, boční zip umožňuje snadné vyprázdnění.

S modelem 750 P se pohodlně manévruje díky ergonomickým řídítkům, kolům s kuličkovými ložisky a robustnímu 2osému designu. K dispozici je volitelná sada 3 m hadic, kterou lze připojit k 750 P, abyste se dostali do úzkých rohů a snadno odstranili listí a nečistoty.

...

Technická specifikace

Produktové číslo 127141
Kód zboží EAN 4003718051445
Hmotnost netto v kg 36.1 KG
Hmotnost brutto v kg 42.26 KG
Možnost vysávání listí? ano
Garantovaná hlučnost [db (A)] 98
Značka solo® by AL-KO
Produktová řada Premium

Zdroj energie

Typ pohonu Benzínový
Objem sběrného koše v litrech 200 L
Materiál sběrného koše Tkanina

Motor

Automatický sytič ne
Objem v ccm 140
Počet otáček v ot./min 3000
Výkon v kW 2 KW
Síla v HP 2.72 PS
Primer ano
Počet válců motoru 1

Návody k produktu

Návod k produktu Manuál (1.71MB)
Manuál (1.22MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (108.46KB)
Prod. č.: 120154 Nedostupné
4 590,00 Kč
Včetně 21% DPH plus delivery charges

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.