Benzínový kultivátor AL-KO MH 350-9 LM

Produktové číslo: 113727 Tato položka je nedostupná
NoStockAndUnderStockNotAllowed
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Kompaktní kultivátor pro kypření půdy a přípravu půdy pro setí
  • Lehký a obratný s hmotností pouhých 26 kg
  • 4 aktivní sekací nože s pracovní šířkou 35 cm
  • 3-cestně výškově nastavitelná brzdová ostruha
  • Robustní šnekový převod v olejové lázni, poháněný klínovým řemenem

Benzínový kultivátor AL-KO MH 350-9 LM Kultivátor

MH 350-9 LM je váš lehký, obratný nástroj pro efektivní a časově nenáročné použití na vaší zahradě.
Ať už pro kultivaci, větrání nebo kypření půdy: s AL-KO MH 350-9 LM můžete půdu před setím připravit, kypřít a zapravovat živiny, hnojivo a čerstvou ornici.

Technické údaje kultivátoru AL-KO MH 350-9 LM S kultivátorem MH 350-9 LM je kypření malých ploch snadné. S pracovní šířkou 35 cm dosáhnete do každého koutu vaší zahrady. Pracovní zatížení ve srovnání s ruční prací s lopatou nebo rýčem je výrazně sníženo, protože speciálně tvarované nože kultivátoru byly navrženy pro jemně drcené zpracování půdy. Díky motoru o výkonu 2,7 kW a hmotnosti pouhých 26 kg má potřebný výkon, ale zachovává si svou ovladatelnost. Ergonomická řídítka jsou plynule výškově nastavitelná a skládací pro přepravu. Pomocí 3-cestně nastavitelné brzdové ostruhy můžete upravit pracovní hloubku podle potřeby.
Ideální pro práci ve stísněných prostorách: Ergonomické ovládací prvky v kombinaci s nízkou hmotností vám usnadní práci v jakékoli poloze, v hranatých lůžkách nebo na svazích.
Odnímatelné transportní kolo usnadňuje přesun kultivátoru na jiné pracovní nebo skladovací místo. Kromě toho vysoce kvalitní kryt nad radlicemi, který je vyroben z robustního ocelového plechu, chrání obsluhu před kameny a poletující zeminou.

Kupte si kultivátor AL-KO MH 350-9 LM a jeho alternativy

Kultivátor MH 350-9 LM můžete zakoupit u nás v našem internetovém obchodě nebo u některého z našich specializovaných prodejců. Jako lehké zařízení základní úrovně se ideálně hodí pro práci na menších plochách. Pokud chcete uvolnit středně velkou nebo velkou zahradu nebo pole, doporučujeme MH 770 (113971)

Výhody

Více jistoty

Více jistoty

Neúmyslnému otáčení kypřicího nože se zabraňuje blokační bezpečnostní pákou.

Jemně rozmělněná půda

Jemně rozmělněná půda

Speciálně tvarované kultivační nože kombinované s motory s vysokým tahem jsou zárukou efektivního, jemně rozmělněného zpracování půdy.

Technická specifikace

66 CM
Značka AL-KO
Výkon v kW 2.1 KW
Pracovní šířka v cm 35 CM
Rozměr výška v cm bez kartónu 45 CM
Rozměr délka v cm bez kartónu 64 CM
Rozměr hloubka v cm bez kartón 38 CM
Objem v ccm 139
Počet otáček v ot./min 2850
Elektrický start ne
Automatický sytič ano
Hmotnost brutto v kg 30 KG
Garantovaná hlučnost [db (A)] 93
Produktová řada Classic
Počet žacích nožů 4 ST
Primer ano
Délka nože v cm 25 CM
Hmotnost netto v kg 28 KG
Návod k produktu Manuál (4.91MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (99.63KB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.