553 K

Produktové číslo: 127148 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Robustní hliníkové tělo sekačky s ochranou proti nárazu.
  • Dvourychlostní převodovka s kardanovým pohonem kol
  • Hliníková XXL kola
  • Nožová spojka pro vyprazdňování koše bez zastavení motoru
  • Mnoho zpevňujících hliníkových dílů

 

Nejvyšší výbava, promyšlená konstrukce. Profesionální model rotační sekačky solo® by AL-KO, k dostání pouze u našich odborných prodejců.

 

 

Benzínová sekačka solo® by AL-KO 533 K představuje nejvyšší řadu benzínových sekaček podle nejpřísnějších kvalitativních standardů. Sekačka s plnou výbavou určená pro profesionální nasazení. Stabilní kola a pevné hliníkové tělo dělají ze sekačky solo® by AL-KO 533 K spolehlivého partnera pro každodenní práci.

 

 

Technické detaily solo® by AL-KO 533 K

 

Záběr šířky 52 cm zaručí efektivní a rychlé posečení velkých travnatých ploch (do cca 2500 m2). Výkonný 4-taktní motor Honda o výkonu 2,7 kW dodává dostatek energie nejen pro pohon nože, ale i dvourychlostní převodovky sloužící k pojezdu sekačky, která přenáší sílu pomocí kardanu na zadní kola. Velká, hliníková XXL kola, opatřená kuličkovými ložisky a gumovými ráfky překonávají snadno nerovnosti v jakémkoliv terénu. Ovládací prvky sekačky jsou umístěné na přehledném kokpitu se snadno dostupnými ovládacími prvky. Dalším komfortním prvkem je příjemné, pogumované držadlo. Extra vysoký vyhazovací otvor a vynikající aerodynamika se postarají o rovnoměrné naplnění 75 litrového sběrného koše. Oddělená nožová spojka a robustní osové nastavení výšky sečení v rozsahu 26 - 82 mm v 7 stupních doplňují výbavu této profesionální sekačky.

 

Prémiová záruka 6 let

 

AL-KO si na kvalitě zakládá, proto nabízíme prodlouženou 6ti letou záruku na naše benzínové sekačky. Do kvalitního motoru patří i kvalitní benzín a zejména kvalitní olej. Pro uplatnění prémiové záruky AL-KO je nutné doložit použití kvalitního maziva 10W40 (např. na faktuře od benzínové sekačky AL-KO nebo solo® by AL-KO) a dodržovat posezónní bezplatné garanční prohlídky v nejbližším autorizovaném servisu AL-KO.

 

Benzínová rotační sekačka solo® by AL-KO 533 K Kde koupit

 

Benzínovou sekačku solo® by AL-KO 533 K můžete koupit v našem Webshopu nebo u našich odborných prodejců. Prémiové dodání AL-KO: naše produkty řady solo® by AL-KO jsou dodávány výhradně prostřednictvím našich odborných prodejců ve smontovaném a zprovozněném stavu.

 

Technická specifikace

Typ pohonu Benzínový
Objem v ccm 160
Výkon v kW 2.7 KW
Počet otáček v ot./min 2800
Hmotnost netto v kg 60.4 KG
Elektrický start ne
Počet válců motoru 1
Objem sběrného koše v litrech 75 L
Rozměr výška v cm bez kartónu 127 CM
Hmotnost brutto v kg 65.6 KG
Rozměr délka v cm bez kartónu 183 CM
Rozměr hloubka v cm bez kartón 58 CM
Materiál sběrného koše Tkanina
Vhodná plocha do m² 2500 QM
Výška sečení min./max. v mm 26 - 82 MM
Materiál krytu alu
Nastavení výšky sečení Jednotlivá kola - 7 poloh
Funkce 2v1
Objem palivové nádrže v l 1.8 L
Funkce mulčování Volitelně
Max Airflow Technology Ano
Boční výhoz ne
Průměr předního kola v mm 244 MM
Nastavitelná výška rukojeti ano
Průměr zadního kola v mm 244 MM
Sklopná rukojeť ano
Výkon zařízení v kW 2.7
Kola s kuličkovými ložisky ano
Ukazatel naplnění koše ne
Primer ne
Délka krabice v cm 61 CM
Garantovaná hlučnost [db (A)] 98
Automatický sytič ne
Šířka záběru v cm 53 CM
Produktová řada PREMIUM pro
Značka solo® by AL-KO
Návod k produktu Manuál (29.38MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (248.65KB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.