Benzínová sekačka AL-KO EASY 5.1 SP-S

Produktové číslo: 113796 Omezené množství
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Jednorychlostní pohon kol
  • Nastavení výšky sečení jednou rukou
  • Ergonomicky tvarované držadlo pro pohodlnou práci
  • Kola uložená v kuličkových ložiscích
  • Lehký plátěný koš

Benzínové sekačky řady AL-KO EASY: výborná výbava za atraktivní cenu


Benzínová sekačka AL-KO EASY 5.1 SP-S

Benzínová sekačka AL-KO EASY 5.1 SP-S s vynikajícím poměrem cena - výkon. Díky spolehlivé technice a řadě komfortních prvků výbavy Vám sekačka AL-KO EASY 5.1 SP-S výrazně usnadní práci na zahradě. Kvalitně vyrobené a aerodynamicky tvarované tělo sekačky přispívá k optimálnímu vhazování trávy do koše a vyznačuje se dlouhou životností.


Technické detaily: Easy 5.1 SP-S

Benzínová sekačka Easy 5.1 SP-S se záběrem 51 cm si spolehlivě poradí s údržbou středně velkých zahrad až do velikosti přibližně 1800 m². Výška sečení může být jednoduše nastavena centrálně jednou pákou v rozsahu 30 – 75 mm. Komfot při práci se sekačkou je zajištěn jednorychlostním pohonem kol nebo ergonomicky tvarovaným držadlem. Funkce 4v1 umožňuje posečení trávy, sběr do koše, mulčování a boční výhoz. Aerodynamicky tvarované tělo sekačky Easy 5.1 SP-S přispívá k efektivnímu sběru posečené trávy do 70 l sběrného koše. Díky optimálnímu naplnění koše je jeho kapacita plně využita a tím je třeba méně často zastavovat práci kvůli jeho vyprázdnění.


Nákup benzínové sekačky Easy 5.1 SP-S a alternativy

Benzínovou sekačku Easy 5.1 SP-S můžete koupit přímo v našem e-shopu nebo u nejbližšího autorizovaného prodejce. Easy 5.1 SP-S je efektivní pomocník pro Vaší zahradu za atraktivní cenu. Pokud sháníte sekačku s menším záběrem, mohli bychom Vám doporučit například typ Easy 4.6 SP-S

Technická specifikace

Výkon v kW 2.3 KW
Značka AL-KO
Šířka záběru v cm 51 CM
Výška sečení min./max. v mm 30 - 75 MM
Objem v ccm 160
Typ motoru 4-taktní
Počet otáček v ot./min 2900
Počet válců motoru 1
Automatický sytič ano
Nastavitelná výška rukojeti ne
Produktová řada Classic
Sklopná rukojeť ne
Odchylka KpA [dB (A)] 3
Akustický výkon LwA[dB(A)] 94
Objem sběrného koše v litrech 60 L
Boční výhoz ano
Funkce 4v1
Počet nožů 1 ST
Materiál krytu ocel
Pohon sekačky lze vypnout ne
Sběr ano
se sběrným košem ano
Kola s kuličkovými ložisky ano
Hmotnost netto v kg 31.8 KG
Pohon kol 1 rychlostní pohon
Výkon zařízení v kW 2.3
Materiál sběrného koše Tkanina
Typ pohonu Benzínový
Rychlost vpřed max. km/h 3.5 KMH
Varianta krytu sekačky Classic
Hodnota K (m/s^2) 1.5
Nastavení výšky sečení Centrálně - 7 poloh
Garantovaná hlučnost [db (A)] 98
Funkce mulčování ano
Průměr zadního kola v mm 250 MM
Ukazatel naplnění koše ne
Hodnota vibrací (m/s^2) 7.51
Akustický tlak v LpA[dB(A)] 84
Průměr předního kola v mm 200 MM
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)
Manuál 1 (0.00 B)
Manuál 2 (0.00 B)
Nastavení staženého souboru Manuál 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.