Benzínová řetězová pila AL-KO BKS 4540

Produktové číslo: 113187 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Silná a výkonná pila v kategorii hobby
  • Snadno ovladatelná díky dobré ergonomii
  • Snadné čištění vzduchového filtru
  • Vodící řetězová lišta 40cm

Výkonný 2taktní motor s tlumením vibrací vysoká tažná síla a řezací výkon systémová brzda a bezpečná rukojeť s rychlým zastavením řetězu.
Automatické mazání řetězu.

Technická specifikace

poloviční klín
46 CM
NEIN
Značka AL-KO
Výkon v kW 1.7 KW
Síla v HP 2.3 PS
Objem v ccm 45
Počet otáček v ot./min 11000
Počet válců motoru 1
Automatický sytič ano
Primer ano
Objem olejové nádrže v ml 260 ML
Členění 0,325
Pilový řetěz 0.325"
Objem palivové nádrže v l 0.55 L
Délka nože v cm 40 CM
Hmotnost netto v kg 6.13 KG
Maximální rychlost řetězu 21.2
Typ pohonu Benzínový
Produktová řada Premium
Napínání řetězu s nářadím
Hmotnost brutto v kg 8.46 KG
Garantovaná hlučnost [db (A)] 115
Návod k produktu Manuál (12.04MB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.