Dovolujeme si Vás upozornit, že objednávky k vyřízení v roce 2022 je nutné odeslat nejpozději 15.12. V termínu od 19.12.2022 do 2.1.2023 nebude již možné objednávky zpracovat. Děkujeme za pochopení !

Benzínová řetězová pila AL-KO BKS 4540

Produktové číslo: 113187 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Silná a výkonná pila v kategorii hobby
  • Snadno ovladatelná díky dobré ergonomii
  • Snadné čištění vzduchového filtru
  • Vodící řetězová lišta 40cm

Výkonný 2taktní motor s tlumením vibrací vysoká tažná síla a řezací výkon systémová brzda a bezpečná rukojeť s rychlým zastavením řetězu.
Automatické mazání řetězu.

Technická specifikace

Značka AL-KO
Výkon v kW 1.7 KW
Objem v ccm 45
Typ motoru 2-taktní
Počet otáček v ot./min 11000
Počet válců motoru 1
Automatický sytič ano
Produktová řada Premium
Brzda řetězu ano
Hodnota K (m/s^2) 1.5
Hmotnost netto v kg 6.13 KG
Délka nože v cm 40 CM
Garantovaná hlučnost [db (A)] 115
Vyměnitelný vzduchový filtr ano
Napínání řetězu s nářadím
Odchylka KpA [dB (A)] 3
Napínání řetězu bez nářadí ne
Typ pohonu Benzínový
Pilový řetěz 0.325"
Maximální rychlost řetězu 21.2
Akustický tlak v LpA[dB(A)] 99
Akustický výkon LwA[dB(A)] 112
Mazání řetězu automaticky
Objem olejové nádrže v ml 260 ML
Členění 0,325
Hodnota vibrací (m/s^2) 8.9
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.